(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
אדומייטיס מתחיל להתרגל לירושלים (צילום: ספורט 5)
אדומייטיס מתחיל להתרגל לירושלים | צילום: ספורט 5

הפועל ירושלים סיימה את ההכנות לקראת המשחק המכריע הערב (שלישי, 19:30, ישיר ב-5PLUS) נגד לימוז', במחזור האחרון של שלב הבתים בליגת האלופות. כל תרחיש שאינו כולל ניצחון על הצרפתים בנוסף להפסד של איגוקאה בטורקיה לטורק טלקום אנקרה, יוביל להדחה מביכה של האדומים כבר בשלב הבתים. בירושלים מנסים להתרכז במשימה שלהם נגד לימוז', שכבר איבדה סיכוי להעפיל לשלב הבא, ולקוות לתוצאה המבוקשת מטורקיה.

עוזר המאמן של דאיניוס אדומייטיס, יונתן אלון, אמר לקראת ההתמודדות: "זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה עד כה. יש לצרפתים שני שחקנים מרכזיים - פיליפ סקראב וג'רי בוסלה שאנחנו צריכים לעצור, לצד צוות מסייע של קלעים טובים ואנחנו צריכים לדעת לנטרל את השחקנים המרכזיים ולשלוט בשחקנים המשלימים. המטרה שלנו היא לשלוט בקצב, לשחק מהר ולשלוט באופי המשחק".

בירושלים שמחו לקבל תשעה ימי אימון מלאים מאז ההדחה מהליגה הבלקנית ע"י מכבי ראשל"צ, תקופה שבה אדומייטיס ניסה להעביר את משנתו ואת שיטת המשחק שהוא רוצה להנחיל בקבוצה. "התחלנו לעצב את המשחק לפי השיטה החדשה", סיפר אלון. "וזה איפשר לנו להתכונן ללימוז' די מוקדם. אדם אריאל חוזר אחרי הפציעה, הוא נראה נהדר, אנחנו מצפים לקבל ממנו את מה שהוא יודע - להקריב למען הקבוצה, לקלוע את השלשות, הוא חלק חשוב מאוד בפאזל שלנו".

אם ירושלים תעפיל לשלב הבא, ישנו סיכוי לא קטן שהיא תפגוש את הפועל חולון. השלב הבא הוא למעשה שלב בתים נוסף של ארבע קבוצות, ושתי הראשונות מכל בית יעפילו לאירוע הפיינל 8, שעליו הוחלט בעקבות הקורונה, במקום אירוע הפיינל 4 המסורתי. האירוע הזה ייערך באולמה הביתי של אחת הקבוצות שיעפילו אליו.