(צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
(צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5
עוד ניצחון לקבוצה מגן נר (צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה) (צילום: ספורט 5)
עוד ניצחון לקבוצה מגן נר (צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה) | צילום: ספורט 5

(צילום תמונה ראשית: לילך וייס, מנהלת הליגה)

גלבוע/גליל שבה לנצח: אחרי התבוסה הביתית מול הפועל ירושלים, הקבוצה של ליאור ליובין גברה הערב (ראשון) 72:77 על עירוני נהריה במסגרת משחקי הדירוג של הליגה הבלקנית. הקבוצה מהצפון התגברה על מיני קאמבק של האורחת, והצליחה בסופו של דבר לשמור על ניצחון ולהשיג נקודות, במשחק לפרוטוקול במסגרת שלב הבתים.

נתנאל ארצי הוביל את קלעי הגלבוע עם 14 נקודות, יותם חנוכי הוסיף 13 ו-11 של יפתח זיו. ג'ו אלכסנדר הפגיז 32 נקודות עבור האורחת, אבל הן לא הספיקו על מנת לנצח.

גלבוע פתחה מצוינת את המשחק, ואף ירדה לסיום הרבע הראשון ביתרון 10:22. אלא שנהריה הצליחה לרשום מיני קאמבק, כולל שתי זריקות מהקו של ג'ו אלכסנדר שהורידו את ההפרש לנקודה אחת בלבד, פחות משלוש דקות לסיום. אלא שדקות טובות של חנוכי וארצי ודיוק מהקו של ג'ו תומאסון סגרו את תוצאת המשחק.

במהלך המשחק, התפתחה תקרית בין מאמן גלבוע, ליאור ליובין, לשחקנו עמית גרשון, בסיומה השחקנים נותרו כחצי שעה בחדרי ההלבשה. ליובין אמר בסיום: "הרגשתי דברים לא טובים, אנרגיות לא טובות במהלך המשחק, וזה הרגיש לי כמו זמן טוב לשיחה ולפתוח דברים. בעונה קשה כזאת, כל שינוי בשגרה מביא איתו דברים חדשים ואני מקווה שהשיחה תעזור לנו לנקות שולחן".