פורוורד סקרמנטו קינגס, עומרי כספי, נחת היום (שלישי) בישראל אחרי שהשתתף במשחקי קבוצתו בליגת הקיץ, בהם רשם הופעות טובות מאוד. כספי, שהעלה שבעה ק"ג וניצל את פגרת הליגה כדי להתחזק, מקווה להמשיך בהצלחות.

כזכור, הישראלי וקבוצתו ניצחו בארבעה משחקים בליגת הקיץ, כולל ניצחון על הלייקרס, כאשר כספי תורם את חלקו. משחק השיא מבחינתו הקיץ היה מול שיקגו (75:76 לסקרמנטו), בו הוא קלע 22 נקודות וקבר שלשה מאמצע המגרש.

כעת כספי שב לישראל וביום חמישי הוא יחבור לנבחרת ישראל של אריק שיבק, שתחזור מפורטוגל בתום שני משחקי ההכנה שלה.

כספי לא נטל חלק עד כה במשחקי ההכנה למוקדמות אליפות אירופה ובסוף השבוע יוכל המאמן להתרשם מכספי בטורניר הכנה בישראל, בהשתתפות נבחרות אנגליה, בלגיה והולנד.

עומרי כספי. "וגאס היתה הכנה נהדרת" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי. "וגאס היתה הכנה נהדרת" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

עם נחיתתו אמר עומרי כספי: "אני מתרגש להצטרף, זה היה קיץ נהדר מבחינתי. עוד יומיים תהיה מסיבת עיתונאים רשמית איתי ואספר הכל. העלתי הקיץ שבעה קילו ואני מרגיש טוב ושמח. אפגש עם אריק שיבק, ניפגש עם הקבוצה ונדבר על הכל".

הפורוורד סיפר על השינויים שהוא עבר העונה בפעם השניה שלו בליגת הקיץ, לעומת העונה הקודמת, אז הגיע כרוקי טרי: "אני זוכר שבשנה שעברה שהייתי בווגאס התרגשתי ואיך זה היה ישר אחרי הדראפט. זה היה מאוד מרגש. הפעם הגעתי במעמד אחר וידעתי שבמצב שלי אני לא צריך להוכיח את עצמי, כבר שיחקתי למעלה מ-70 משחקים בליגה. היה לי כיף נהניתי ולמדתי המון.

עומרי כספי בנתב&"ג: &" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי בנתב&"ג: &" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מבחינה מנטאלית, זו היתה ההכנה הכי טובה שיכולה להיות לי כדי להגיע לנבחרת מוכן ודרוך למשחקים הרשמיים שמצפים לנו. פגשתי אנשים של מכבי ת"א בלאס וגאס שבאו לחפש שחקנים ועזרתי להם כמה שאפשר והיה אחלה, הרבה חברים מישראל. אני שמח להיות שוב בארץ".

עומרי כספי ואביו. "הוא רק יהיה גאה יותר" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי ואביו בנתב&"ג. יצטרף לנבחרת ישראל (שי לוי) | צילום: מערכת ONE
עומרי כספי מתקבל בחום על ידי המשפחה בנת&"בג (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי מתקבל בחום על ידי המשפחה בנת&"בג (שי לוי) | צילום: מערכת ONE