מכבי תל אביב ערכה הערב (שלישי) בהדר יוסף את האימון האחרון לפני הטיסה שלה לברצלונה, שם תשחק מול ריאל מדריד ביום שישי בחצי גמר הפיינל פור של היורוליג.

צוות ONE הנמצא בספרד ילווה את מכבי ת"א בספרד עם כל העידכונים החמים מהמסע של הצהובים לעבר גביע אירופי שישי.

הצוות המקצועי והשחקנים עבדו על התאמות אחרונות לקראת מפגש הענקים מול הבלאנקוס, מפגש עם הרבה ניחוחות של היסטוריה. האימון ערך שעה ורבע וניכר היה שהקבוצה נמצאת במצב רוח טוב רגע לפני המבחן החשוב.

מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט, אמר: "אנחנו מתכוננים למשחק הראשון קודם כל. היה לנו אימון מאוד אינטנסיבי וקצבי. החבר'ה מרגישים היטב את הרגע. אני מקווה שהם יידעו גם ליהנות מזה וגם לנצל את ההזדמנות הזו. להגיע לפיינל פור זה משהו מיוחד. יש חבר'ה שזו הפעם הראשונה שלהם ויש כאלה שהיו כבר כמה פעמים ואני מקווה שהם יביאו מהניסיון שלהם. אני מקווה שכולם יגיעו לשם בשיא הכוח ועם הראש והלב במקום הנכון".

דייויד בלו באימון המסכם (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
דייויד בלו באימון המסכם (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

על היריבה שלו אמר בלאט: "ריאל היא קבוצה מאד עמוקה ופיזית, יש בה שילוב מצויין בין שחקנים מנוסים לשחקנים צעירים. קבוצה שיודעת איך לשחק ומה היא רוצה מעצמה. קבוצה שנבנתה גם מבחינת התקציב וגם מבחינת האמביציה. לשחק מולה זה אתגר מאוד גדול. לריאל יש את הניסיון הכי גדול מכל הקבוצות, בלי לזלזל באף אחת כמובן. כל הקבוצות חזקות וטובות ומסוגלות לקחת את הפיינל פור".

פארגו. ינסה להוביל את מכבי לניצחון (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
פארגו. ינסה להוביל את מכבי לניצחון (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הפורוורד, דיוויד בלו, הוסיף: "אנחנו נבוא בכושר הטוב ביותר שלנו. זה הרגע הכי חשוב שלנו השנה. אסור לנו לפספס את זה. אין עלינו לחץ, אני מאמין שיש לנו קלעים מאוד טובים. אני מרגיש בנוח לשחק גם התקפי וגם הגנתי. כל השחקנים בריאל מדריד הם מסוכנים, אין אחד במיוחד. אנחנו צריכים לשים לב בעיקר לריבאונדים".

דייויד בלאט. פיינל פור שני שלו כמאמן ראשי של מכבי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
דייויד בלאט. פיינל פור שני שלו כמאמן ראשי של מכבי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE
פניני (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
פניני (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE