אריק שיבק. יעדיף חזרה לישראל?
אריק שיבק. יעזוב את בלגיה | צילום: מערכת ONE

מאמן נבחרת ישראל, אריק שיבק, הודיע לראשי מונס, המועדון הבלגי בו הוא עובד, כי לא יישאר ויממש את האופציה של חוזהו בעונה הבאה, כך נודע ל ONE.

לפני כחודש ימים שיחררו ראשי המועדון שני שחקנים מסגל הקבוצה, אחד בשל בעיות משמעת והשני בשל עניינים אישיים ומאחר שלא הביאו שחקנים אחרים במקום אלו שהועזבו, החל המצב המקצועי של הקבוצה להידרדר.

רק לפני כחודש וחצי הצליח המאמן הישראלי להוביל את קבוצתו לחצי גמר הגביע הבלגי ולבסס את הקבוצה שלו במקום הרביעי בליגה הבלגית אך, כל זה השתנה במהרה, עם השינויים בסגל השחקנים. שיבק הודיע לראשי המועדון כי בשל העובדה כי לא הביאו שחקנים אחרים לקבוצה במקום אלו שעזבו, כפי שהתחייבו בפניו שיעשו, הוא החליט שלא יישאר ויממש את החוזה שלו בעונה הבאה.

שיבק אישר את הידיעה ל ONE ואמר: "הודעתי לראשי המועדון כי אני לא אמשיך ולא אממש את האופציה שלי לעונה הבאה. נוצרה סיטואציה בה עזבו שני שחקנים את הקבוצה מסיבות שונות ולמרות שהובטח לי שאקבל שחקנים אחרים בימקומם, זה לא קרה והוחלט כי שחקנים בלגים יקבלו את הקרדיט וישחקו, כהכנות כבר לעונה הבאה".

"הדבר השפיע על מצב הקבוצה וחבל. עשינו דרך יפה מאוד העונה, הצלחנו להגיע לחצי גמר הגביע, לשלבים מתקדמים במפעל האירופאי וגם בליגה. חבל", סיכם המאמן הישראלי. בתוך כך, מאמן הנבחרת עדיין לא קיבל פניה רשמית מאף קבוצה או גורם הקשור בקבוצה כזו או אחרת אבל, אין הוא פוסל חזרה לישראל בעונה הבאה: "עוד מוקדם לדבר על העונה הבאה, זה הזמן שהשוק מתחיל להתעורר. אף אחד לא דיבר איתי, אני לא פוסל שום דבר, גם לא חזרה לארץ. הדבר היחיד שברור כרגע זה שאני לא אשאר כאן בעונה הבאה".

שיבק. לא פוסל חזרה אפשרית ארצה
שיבק. לא פוסל חזרה אפשרית ארצה | צילום: מערכת ONE