בראיינט מול לברון. מי יותר טוב? (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
בראיינט מול לברון. מי יותר טוב? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

3 חודשים וחצי אחרי שזכו באליפות, הלוס-אנג'לס לייקרס יחלו מחר (21:00) בהכנות לעונה הקרובה עם מפגש מול מינסוטה בלונדון, אבל אם האוהדים האנגלים ייזכו לראות את קובי בראיינט בלייב.

"הממבה השחורה" שנותח במהלך הפגרה בברך של רגלו הימנית, עדיין לא עורך אימונים מלאים, אבל פיל ג'קסון מקווה שהוא יוכל לשחק. "אני רוצה שהוא יהיה על המגרש", אמר הזן מאסטר, "אם זה ל-6-8 דקות או ל-16".

"נראה", אמר קובי שמיעט להחמיץ משחקים במהלך הקריירה ובתקופה מסויימת אף הופיע ב-235 כאלה ברציפות, "תמיד הייתי נחוש שלא להחמיץ משחקים בגלל הכסף הרב שאנשים משלמים כדי לבוא ולראות אותי משחק. אני רוצה לשחק.

בראיינט שעדיין לא החלים לחלוטין מהניתוח, השחיז גם את הלשון לקראת תחילת העונה. כשאוהד בלונדון הציג בפני קובי את שאלת מיליון הדולר - מי ינצח באחד על אחד, הוא או לברון ג'יימס? - כוכב הלייקרס לא חשב פעמיים: "אני, אני אנצח, זה מה שאני עושה, זה הקטע שלי. אחד על אחד זה קל עבורי, ככה גדלתי".

על הסופרסטאר של מיאמי אמר בראיינט: "לברון הוא יותר כמו מג'יק ג'ונסון, הוא מוסר נהדר ושחקן מגוון. אני יותר שחקן של אחד על אחד, אני עושה את זה מתוך שינה".

לברון, ווייד ובוש (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
לברון, ווייד ובוש (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ארטסט: "למה מגבילים את כמות האמריקנים באירופה?"


חברו של קובי לקבוצה מעיר המלאכים ואחד שאוהב לדבר בעצמו, רון ארטסט, התראיין באימון בלונדון. "צריכים לתת ליותר אמריקנים לשחק באירופה", אמר רון-רון, "יש רק 2 כאלה בקבוצה, בעוד שאין הגבלה לכמות האירופים שיכולים לשחק בארה"ב וב-NBA בפרט.

"למשל, יש את סן-אנטוניו שהיא קבוצה אמריקנית מלאה באירופים. אירופה צריכה להיות יותר פיירית כלפי האמריקנית. יש הרבה זרים שבאים לשחק ב-NBA, זה לא פייר שהרבה אמריקנים לא יכולים לבוא לסין או לאירופה, אין שוויון".

ארטסט (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
ארטסט (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

ארטסט נשאל גם האם יעבור לשחק באירופה בסיום קריירת ה-NBA שלו והשיב: "אני לא יודע, זה תלוי. אני חושב שאחרי שאני אפרוש, אני רוצה לשחק פוטבול בתפקיד הטייט אנד".