עומרי כספי מתאמן. עבד קשה כדי להגיע למקום בו הוא היום (Sacramento  (צילום: מערכת ONE)
כספי באימון. מקווה לחזור לרוטציה (Sacramento Bee) | צילום: מערכת ONE

עומרי כספי, הפורוורד הישראלי של סקרמנטו קינגס, לא שותף לפנות בוקר במשחק החוץ של קבוצתו ביוטה בשל פציעה וראה את חבריו מפתיעים עם 99:104 על הג'אז.

כספי סובב את קרסולו השמאלי באימון הקבוצה בבוקר יום שבת, מספר שעות לפני המשחק. הישראלי בכל זאת ערך חימום עם הקבוצה ואמר שלדעתו הוא יכול לקחת חלק במשחק, אבל מאמנו, פול ווסטפאל, בחר שלא לשתף אותו במשחק שנערך בסולט-לייק סיטי.

ווסטפאל לא רצה לסכן עוד שחקן אחרי שאיבד כבר את פרנסיסקו גארסיה וקווין מרטין לפציעות וההחלטה התבררה כנכונה, כאשר טייריק אוונס הוביל את הקבוצה לניצחונה השני העונה, גם בלי כספי.

כספי אמר הבוקר (ראשון) ל-ONE: “אני עדיין סובל מכאבים, הקרסול שלי נפוח אבל אני כבר מרגיש טוב יותר. אני מקווה שההרגשה שלי תשתפר עוד יותר ואוכל לשחק כבר הלילה במשחק שלנו מול גולדן סטייט“.

הפורוורד הישראלי שיחק ב-5 המשחקים הראשונים של העונה, בהם ניצחה סקרמנטו פעם אחת והפסידה 4 פעמים. בניצחון היחיד של קבוצתו עד למשחק ביוטה, במשחק ביתי מול ממפיס, קלע כספי 15 נקודות והיה מהבולטים בסקרמנטו.

עומרי כספי. ממשיך להשתפר (Sacramento Bee) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי (Sacramento Bee) | צילום: מערכת ONE

ווסטפאל יקווה לראות את כספי חוזר במהרה לרוטציה, שהתקצרה מאוד עם פציעותיהם של מי שהיו אמורים להיות שני השחקנים המובילים בקבוצה הצעירה, שבין כה היתה צפויה להיות מהחלשות בליגה.