שיתוף הפעולה האחרון עם נייק? מוראנט (Getty) (צילום: ספורט 5)
שיתוף הפעולה האחרון עם נייק? מוראנט (Getty) | צילום: ספורט 5
SOLD OUT בתוך זמן קצר (צילום: ספורט 5)
SOLD OUT בתוך זמן קצר | צילום: ספורט 5

טרם ברור מתי ג'ה מוראנט ישוב לשחק כדורסל, וזה ככל הנראה לא יהיה בתחילת עונת ה-NBA הבאה, אבל המוניטין שלו נשאר כרגע בעינו - ואולי אף עלה. למרות שצולם פעם נוספת כשהוא אוחז באקדח ועורר שוב את הזעם סביבו, חברת נייק לא שינתה בינתיים את החוזה שלה מול כוכב ממפיס.

ענקית ההנעלה האמריקאית השיקה היום (חמישי) את נעלי הסניקרס של ג'ה מוראנט, Ja 1 'Hunger', שנחטפו בתוך דקות ספורות. למעשה, נייק קידמה ותכננה את ההשקה של הנעל מספר שבועות לפני שמוראנט הוצג מנופף באקדח בשבוע שעבר, אך היא כן הורידה אותו מאתרי מכירה שונים ברשתות החברתיות ובאינטרנט.

מאז התקרית האחרונה לפני כשבוע וחצי, קולה של נייק לא נשמע. כזכור, אחרי התקריות הקודמות של הכוכב, נייק תמכה בהליך השיקום ואמרה כי היא "מעריכה את לקיחת האחריות שלו". בשונה מהדרך בה פעלה אחרי התקרית האנטישמית של קיירי אירווינג, עמו סיימה את החוזה, ההתקשרות עם מוראנט נמשכה.

עם זאת, ההערכות בארצות הברית היא כמובן שיהיה זה שיתוף הפעולה האחרון כרגע בין נייק למוראנט. תיאור הנעל באתרי המכירה, שנוגע גם בהליך השיקום שמנסה כוכב ה-NBA לעבור, וההפצה המוגבלת שלו בשל הבעייתיות של המותג - רומזת על כך שייתכן והחוזה בין הצדדים ייחתם בקרוב.