מכה קשה לקליפרס. לנארד (GETTY) (צילום: ספורט 5)
מכה קשה לקליפרס. לנארד (GETTY) | צילום: ספורט 5

חוסר מזל ללוס אנג'לס קליפרס, דווקא אחרי שזו השוותה את סדרת חצי גמר המערב מול יוטה ג'אז ל-2:2. על פי דיווח בארצות הברית, ישנו חשש כבד במועדון כי הכוכב הבלתי-מעורער של הקבוצה, קוואי לנארד, סובל מקרע ברצועה הצולבת בברכו - דבר שכמובן יגרור היעדרות ארוכה מאוד מהמגרשים.

בכל מקרה, לנארד יחמיץ בוודאות את משחק 5 הלילה בסדרה מול מוליכת המערב, כאשר על פי הדיווחים ברחבי ארצות הברית, הוא צפוי להחמיץ גם את יתר המשחקים מול הג'אז - ואולי יותר מכך. כעת, כאמור, ישנו חשש גם למה שנחשבת לאחת הפציעות הקשות ביותר בעולם הספורט.

לנארד רשם עד כה פלייאוף אדיר והיה האחראי הכמעט-בלעדי לכך שהקליפרס חזרו מפיגור 2:0 ו-3:2 בסדרת הסיבוב הראשון מול דאלאס, וכן לקאמבק ממינוס 2:0 מול הג'אז. הממוצעים של לנארד בפלייאוף הנוכחי עומדים על 30.4 נקודות, 7.7 ריבאונדים, 4.4 אסיסטים ו-2.1 חטיפות, תוך שהוא קולע ב-57.3 אחוזים מהשדה בממוצע למשחק.

לנארד מצטרף לרשימה ארוכה של כוכבים שהחמיצו לפחות משחק אחד בפלייאוף הנוכחי, מה ששוב מעלה תהיות רבות לגבי העומס שמציבה ה-NBA על השחקנים. אנתוני דייויס, ג'ואל אמביד, דונובן מיצ'ל, מייק קונלי, ג'יימס הארדן, קיירי אירווינג וג'יילן בראון קדמו לקוואי. בנוסף, גם כריס פול, כוכב פיניקס, סבל מפציעה בפתיחת הסדרה מול הלייקרס (אבל לא החמיץ משחק).