לא רגוע. פורטר ג'וניור (צילום: ספורט 5)
לא רגוע. פורטר ג'וניור | צילום: ספורט 5

מאז עזב אותה לברון ג'יימס לפני שנתיים וחצי, קליבלנד קבאלירס היא אחת הקבוצות הפחות מלהיבות ומסקרנות ב-NBA, לפחות מבחינת הקהל הרחב. גם היום, עם זאת, מסתבר כי המועדון "יודע לספק כותרות". על פי דיווח בארצות הברית, הקאבס צפויים להעביר בטרייד את קווין פורטר ג'וניור, או לחלופין לשחררו באופן חד-צדדי - זאת בעקבות אירוע חריג במיוחד.

על פי הדיווח, פורטר ג'וניור, שטרם זכה לערוך הופעת בכורה העונה בשל סיבות אישיות, "העלה טורים" כשנכנס לחדר ההלבשה והבין כי הקבוצה העניקה את הארונית שהייתה שייכת לו לטוריאן פרינס (שהגיע לקבוצה כחלק מהמגה-טרייד שהנחית את ג'יימס הארדן בברוקלין). בנוסף, הארונית החדשה שלו הועברה לאזור של השחקנים שנחשבים ל"שחקני קצה הספסל".

הגארד בן ה-20 לקח את הפעולה של קליבלנד ללב ולפי העדויות, החל לצרוח בחדר ההלבשה ובשלב מסוים אף השליך אוכל. הג'נרל מנג'ר קובי אלטמן נכנס לחדר ההלבשה והתעמת עם השחקן הצעיר, שנותר ב"מצב רוח קרבי" גם בזמן השיחה עם הבוס. על פי הדיווח, בהמשך נכנס לחדר ההלבשה גם המאמן ג'יי.בי ביקרסטאף, שהיה "המום" ו"נגעל" ממה ששמע ממשרדו.

בעקבות הכאוס בחדר ההלבשה, קליבלנד העבירה את סוף השבוע האחרון בניסיון למצוא טרייד לקווין פורטר ג'וניור. נכון לעכשיו, היא לא מצאה אחד כזה. על פי הפרסום בארה"ב, כאמור, הקאבס עשויים "לחתוך" את השחקן באופן חד-צדדי. בעונה שעברה, כרוקי, הוא העמיד ממוצעים של 10 נקודות ו-3.2 ריבאונדים ב-23.2 דקות למשחק.

פורטר ג'וניור היה מעורב בתאונת דרכים בחודש נובמבר האחרון לאחר שתיית אלכוהול וברכבו נמצא אקדח טעון בנובמבר, וכתוצאה מכך הוא היה רחוק מהקבוצה עקב "בעיות אישיות".