(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הרבה עבר על אמארה סטודמאייר מאז שהוא עזב את הפועל ירושלים בסוף עונת 2018/19. הסנטר המאוזרח שיחק בליגת ה-BIG3, עבר לקבוצה סינית, ולאחרונה חתם בשורות מכבי תל אביב על מנת לנסות את מזלו גם ביורוליג.

בגיל 37, האולסטאר לשעבר ממשיך לנסות להישאר ברמת כדורסל גבוהה, ואמש (שני) הוא סיפק ראיון מרתק במיוחד לאתר של ספורטס אילוסטרייטד בו הוא דיבר על החיים בישראל, על המטרות שלו ועל חבריו שעדיין משחקים בליגה הטובה בעולם מעבר לים.

"המטרה שלי בשנים האחרונות היא להגיע לרמת הכדורסל שמתחרה עם היריבות טובות ביותר", אמר סטודמאייר. "זה הכדורסל ברמה הכי גבוהה, זה מה שאני חיפשתי. אני די מרוצה מזה שאני משחק עבור מכבי. הגעה בחזרה ל-NBA? זאת עוד אופציה".

לאחר מכן נשאל הסנטר לגבי הדוגמא שהציב כרמלו אנתוני, שבגיל 35 החזיר את הקריירה שלו לחיים בפורטלנד: "הוא נתן את הטון עבור שחקנים כמוני שעדיין מנסים להתחרות. למרות שהם הגיעו לגיל מבוגר, הם עדיין מסוגלים לייצר ולהיות שחקנים נהדרים על הפרקט. אני? אני בהחלט יכול לעשות את אותו הדבר. בינתיים אני מעריך מאד את ההזדמנות לחזור לישראל ולשחק בשורות מכבי. מכאן אנחנו נתקדם. אין כמו הבית".