המצטיין במשחק. הארל (getty)
המצטיין במשחק. הארל (getty) | צילום: ספורט 5
משחק טוב. אר ג'יי בארט. (getty)
משחק טוב. אר ג'יי בארט. (getty) | צילום: ספורט 5

משחק מעניין ומלא תהפוכות ודרמות התקיים הלילה (ראשון) בין לוס אנג'לס קליפרס לניו-יורק ניקס, במסגרת העונה הסדירה של ה-NBA. בסיום הערב ידה של הקליפרס הייתה על העליונה עם 132:135 דחוק.

לאחר מחצית ראשונה שבה כל קבוצה הופיעה רק לרבע אחד וניצחה אותו באופן משכנע, קיבלנו מחצית שנייה יותר צמודה והגנתית. הקליפרס כבר ברחו ליתרון 14 נק' בסוף הרבע השלישי אך איפשרו לאורחת לחזור להפרש שלוש בלבד, 10 שניות לסיום, מה שלא הספיק לה כדי לנצח בסופו של דבר. שתי הקבוצות היו בערב קליעה משוגע עם יותר מ-50% לטווח השלוש. הקליפרס היו עם 18 בסיום לעומת 12 כאלו של הניקס.

באל.איי הצטיין מונטראז הארל עם 34 נק', אליו הצטרפו לו וויליאמס ופול ג'ורג' עם 32 כ"א. בניו יורק בלט מרקוס מוריס, עם 38 נק', ואר ג'יי בארט עם 24 משלו.

המשחק נפתח במעמד צד אחד בלבד, שניו-יורק ניקס הייתה היחידה שהופיעה לרבע הראשון אותו היא ניצחה 29:45. הקליפרס הציגו יכולת התקפה רעה וקלעו באחוזים נמוכים, שגם בהגנה הם הציגו יכולת נרפית ונתנו לניקס לחגוג עם מבול של נקודות ברבע אחד.

ברבע השני הסיפור היה הפוך לחלוטין ולמעשה קיבלנו העתק הדבק של הרבע הראשון, רק עם חילופי תפקידים בין הקבוצות. הפעם תוצאת הרבע הייתה 24:47 לקליפרס. לו וויליאמס, היה האיש שהחזיר אותם למשחק כשקלע 4 שלשות ברבע ובסיום המחצית המארחים ירדו למחצית ביתרון 69:76.

המחצית השנייה נפתחה באופן צמוד יותר וגם ההגנות השתפרו. הקליפרס שמרו על יתרון מינימלי לכל אורך הרבע ובסיום הרבע הצליחו לברוח מעט אחרי שנתנו גז וסיימו ביתרון 100:114, כשניו יורק מצידה מציגה משחק עיקש.

ברבע הרביעי שוב קיבלנו הירדמות מצד המארחת, שאיבדה את היתרון ואיפשרה לניו יורק לחזור עד כדי 3 נקודות הפרש, כ-10 שניות לסיום המשחק. בסופו של דבר זה היה מעט מדי ומאוחר עבור האורחת. השחקנים מהתפוח הגדול מסיימים ערב סימפטי אך רושמים הפסד 26 העונה וממשיכים להיות מנמושות הליגה. הקליפרס לעומתם עם ניצחון תשיעי ברצף בביתם, ו-26 סה"כ העונה בליגה.