המחזור ה-21 והלפני אחרון של ליגת ווינר ייפתח מחר בערב (שלישי, 19:00) עם דרבי השרון בו תארח ברק נתניה, הנאבקת על המקום השני בטבלה, את השמינית בטבלה, בני השרון, שעדיין לא הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון וצריכה ניצחון כדי להבטיח סופית את המקום השמיני.

לנתניה, שמגיעה אחרי תבוסה לא נעימה באולם הפחים במחזור הקודם, המשחק הקרוב יקבע קרוב לוודאי את המיקום הסופי בטבלה וישפיע באופן ישיר על אירוח משחקי ההצלבה בפלייאוף.

אוהדי הקבוצה מתכוונים למלא את האולם הקומפקטי וכבר החלו בתחילת השבוע בקניה מסיבית של כרטיסים במכירה מוקדמת בכדי להבטיח את מקומם ביציעים בקרב החשוב של העונה. הקרב על הביתיות במשחקי רבע גמר ליגת ווינר, הפלייאוף.

למי ששכח, ארבעת המקומות הראשונים מבטיחים את יתרון הביתיות במשחקי ההצלבה. נתניה ממוקמת כרגע במקום החמישי בזמן שנותרו שני מחזורים לסיום העונה הסדירה. המאבק על המקום הרביעי המקנה ביתיות, הוא כרגע מול הפועל ירושלים.

דנילו פינוק. ושוב אתכם? (שי לוי)
דנילו פינוק עם האוהדים, קורא להם להגיע (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

ליהלומים הצהובים נותר המשחק מול בני השרון ואחר כך יצאו למשחק קשה בנוקיה מול מכבי תל אביב. האדומים מירושלים ישחקו השבוע מול האלופה, מכבי תל אביב, ולאחר מכן יצאו למשחק ברוממה נגד מכבי חיפה שבמקום השני.

ההפסד בחולון היכה בשחקנים כרעם ביום בהיר. כל אחד משחקני הסגל התכנס בתוך עצמו, עשה חשבון נפש נוקב ולקח לתשומת ליבו את כל הביקורת והערות לגבי התצוגה החלשה באולם הפחים.  בהנהלת המועדון, בצוות המקצועי ובקרב השחקנים הביעו ציפייה ותקווה כי כל הכרטיסים יימכרו לקראת המשחק הגורלי מול בני השרון.

הכוכב הפנמי של נתניה, דנילו פינוק,  אמר לקראת המשחק: "אין צורך להסביר לאף אחד את משמעות המשחק מול בני השרון. אני חושב שהפעם עדיף לא לדבר ולא לצאת בכותרות והצהרות מיותרות. אני מקווה שהקהל הביתי והחם שלנו יגיע בהמוניו למשחק הבית האחרון שלנו העונה לפני רבע הגמר וידחוף אותנו קדימה, זה חשוב מאוד לכל אחד מאיתנו, השחקנים".

גם הקבוצה של דן שמיר מגיעה למשחק בדריכות גבוהה. ההפסד האחרון בנוקיה למכבי ת"א השאיר את השרונים עם סיכוי נמוך לברוח מהמקום השמיני, המוביל לסדרת פלייאוף קשה במיוחד נגד האלופה.

שון ג´יימס. &
שון ג´יימס חוגג בסיום (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

גם היכולת המצוינת שמפגין פי ג'יי טאקר מאז חזרתו לליגה שלנו, לא עוזרת לקבוצה של שמיר, הסובלת מאוד מחולשת הקו האחורי ומאי יציבותם של הגארדים הזרים, רון סטיל וקוקי בלצ'ר. החדשות הטובות מבחינתו של שמיר היא חזרתו לעניינים של שחקן הפנים המצוין, שון ג'יימס, מלך החסימות של הליגה, המחלים מהפציעה בגבו ומהווה חלק חשוב במיוחד בקו הקדמי.