שמיר ואהרוני. אחד למכבי, השני לבנה
דן שמיר ואורן אהרוני, חיזוק ישראלי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בני השרון הודיעה היום (שני) על החתמתו של המתאזרח, אייזק רוזנפלד, עד סיום העונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת. רוזנפלד הוא פאוור פורוורד (2.04,בן 24) יהודי אשר כבר נמצא בארץ ומתאמן עם הקבוצה.

הפורוורד הוא בוגר מכללת סיינט תומאס מליגת המכללות השלישית, שם היה מהשחקנים המצטיינים ב-3 שנותיו, ואף נבחר לחמישיה השניה של העונה בשנתו האחרונה במכללה כאשר הוא מעמיד ממוצעים של 17.9 נק', 10.2 ריב', 2.5 חסימות ו-1.8 אסיסטים בממוצע למשחק.

את השנה האחרונה התחיל רוזנפלד כזר בליגה הראשונה בפורטוגל בקבוצת אקדמיקה שם החליף שחקן פצוע לחודשיים בהם הוא העמיד ממוצעים יפים של 12.7 נק', 7.2 ריב' ו-1.0 חסימות ב-25.2 דקות משחק בממוצע. עם סיום החוזה עבר רוזנפלד לשחק כזר בליגה השלישית בצרפת בקבוצת דנק.

יו"ר הקבוצה, אלדד אקוניס, סיפר על ההחתמה: "החלטנו לצרף את רוזנפלד מכיוון שראינו צורך מסויים בקבוצה שאנחנו מקווים שהוא יוכל לענות עליו. מדובר בשחקן שכבר התעניינו בו בזמן שהוא סיים את הקולג', אבל אז הוא העדיף הצעות מקבוצות אחרות שהיו לו באותו הזמן".

דני קליין ואלדד אקוניס (אלעד ירקון)
אלדד אקוניס: &"| (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

"מדובר בפאוור פווארד אתלטי בסגנון שונה מהשחקנים הישראלים שמשחקים בארץ בדרך כלל, ואם יצליח לעשות את ההתאמות לליגה שלנו ולהשתלב בצורה טובה הוא יגוון מאד את האפשרויות שלנו בסגל במגבלות החוק הרוסי".