הפגרה הארוכה מאחורינו ובסוף השבוע האחרון עונת הכדורסל החדשה של ליגת ווינר יצאה לדרך. אלא שהעונה הזו נפתחה בצלו של אירוע עצוב, מותו של מוני פנאן, ופרשת "הבנק של מוני", שאולי טומנת בחובה עוד כמה שדים שעלולים לצאת מהארון של הקבוצה מספר אחת במדינה – מכבי ת"א. האם באמת העיתונאים לא ידעו על עסקיו לכאורה של פנאן? פרשן הבית, ערן סלע, מגלה. 

מקצועית, מכבי ת"א שוב מעמידה קבוצה חדשה לגמרי ומקווה לפתוח פרק מוצלח יותר ביורוליג לעומת השנה שעברה. סגנית האלופה, מכבי חיפה, לא ממש הצליחה לנצל את מצב הרוח סביב המועדון הצהוב למרות הביתיות ונשאלת השאלה האם הירוקים יוכלו לתת פייט אמיתי העונה על התואר.

ירושלים המשיכה לשכנע אחרי הזכייה שלה בגביע ווינר על חשבונה של מכבי, חולון ועפולה נגררו להארכה והגיעו לסיום מטורף באולם הפחים, אליצור מכבי נתניה פתחה עם חיוך את הופעת הבכורה וגם לקבוצות של דן שמיר ועודד קטש יהיה מה לומר במאבקי הצמרת.  

אז ברור שכבר אחרי מחזור אחד לא חסרות מסקנות לקראת העונה הזו. מי התחזקו ומי נחלשו? מה תעשה מכבי ביום חמישי במפגש הפיקנטי מול קאחה לבורל של ליאור אליהו? האם הפועל ירושלים היא הקבוצה היחידה שתוכל למנוע ממכבי ת"א תואר אליפות נוסף?

ערן סלע ומירון ארונוביץ' מתכוננים לפיינל פור
ONE ON ONE. תוכנית הכדורסל חוזרת לעונה שלישית | צילום: מערכת ONE

עוד בתוכנית: פינת השלשות הקבועה, "מעבר לקשת", שתעניק העונה גם זריקת בונוס לקלעים ממחצית המגרש. "IN YOUR FACE" - הפינה שתרביץ קצת ביקורת (בונה כמובן) לשחקני הליגה, בחירת ה-MVP של כל משחק ושל המחזור כולו, מהלך המחזור ועוד.

מכבי ת&
מכבי ת&"א חוגגת אליפות (יעל מרגלית) | צילום: מערכת ONE