סמית´ ודילייני. החלו את הוויכוח (עמית מצפה)
סמית´ ודילייני. החלו את הוויכוח (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקני עירוני נהריה פוצצו הערב (שני) את אימון הקבוצה בעקבות אי תשלום המשכורת האחרונה.

כל שחקני הקבוצה הגיעו כרגיל לאולם, אלא שלאחר חמש דקות החל ויכוח בין השחקנים הזרים של הקבוצה, פול דילייני וסטיבן סמית', לבין אנשי ההנהלה שנכחו במקום.

בסיסו של הויכוח טמון בכך שהקבוצה לא עמדה בתשלומים לחברות ההשכרה ולכן נלקחו ממספר שחקנים רכביהם האישיים. דילייני, סמית' ולמאר גריר החליטו שלא להתאמן בעקבות האירוע ובמצב הנוכחי החליטו קברניטי הקבוצה שלא לקיים אימון בעקבות התנהגות השחקנים ואי רצונם להתאמן.

המאמן, יעקב ג'ינו, החליט לעצור את האימון עקב חוסר חשק מופגן ושלח את השחקנים הביתה.

מנגד, השחקנים הישראלים של נהריה החליטו ללכת לחדר הכושר במקום האימון שבוטל ולא הביעו אי רצון להתאמן.

מצד שני, בהחלט ניכר על פניהם חוסר שביעות הרצון מהעובדה שהקבוצה עדיין לא שילמה את כל מה שמגיע לשחקנים, במיוחד כאשר מדובר בשלב קריטי מאוד של העונה, וכשנהריה בעצם נלחמת על ההישארות בליגה.

יעקב ג´ינו ואבי סבג. לא שקט בגזרה הצפונית (עמית מצפה)
יעקב ג´ינו ואבי סבג (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

נשיא הקבוצה, אבי סבג, הודיע כבר אמש (ראשון) ל-ONE כי העירייה העבירה את הכספים וכי העניין צפוי להיות מטופל בימים הקרובים, ומה שמונע כרגע את תשלום הכסף לשחקנים הם עניינים טכניים בלבד.

בשלב זה, העניינים הטכניים לא ממש מעניינים את השחקנים הזרים של המועדון, שהחליטו לנקוט בדרך של שביתה איטלקית כדי לקבל את כספם ואת מה שהובטח להם בחוזה.

פורוורד/סנטר נהריה, אדם בלינג'ר, אמר ל-ONE: "אנחנו לא רוצים לעשות בעיות, בסופו של דבר מדובר בביזנס. אנחנו רוצים לשחק ולהצליח עם נהריה בפלייאוף. אנחנו מקווים שהכל יסתדר ביום-יומיים הקרובים, כמה שיותר מהר. כמובן שהיו מחשבות על חזרה לארה"ב אבל אנחנו מקווים שזה לא יגיע לשם, כפי שאמרתי אנחנו נהנים ורוצים להמשיך לשחק".