גם ערן סלע לא ממש ידע , אבל יש קשר מכובד ומפתיע בהחלט בין משחק העונה בשבוע הבא בגן נר, בין גלבוע/גליל ומכבי ת"א, לבין אלין לוי, הדוגמנית הבלונדינית שמשתתפת בתוכנית "האח הגדול" – התשובה כמובן בפנים.

בינתיים קפצנו לבדוק את כושר הקליעה של דורון פרקינס ממכבי ת"א שהתכבד להיות הנציג הראשון של הצהובים בפינת "מעבר לקשת" – האם הוא הצליח לקבוע שיא עונתי חדש? 

בכל אופן, כנראה שהטבלה לא משקרת ובשבוע הבא שתי הקבוצות שמוליכות אותה, נפגשות למשחק הראשון בניהן העונה בליגה. עד עכשיו ראינו את הלהיט החם, ג'רמי פארגו, מנחית לפחות דאנק אדיר אחד בכל מחזור ומכאן השאלה האם הוא יצליח להנחית אחד כזה גם על הראש של אחד השחקנים הצהובים של פיני גרשון? 

מעבר לזה, המשחק בגן נר מפגיש שתי קבוצות עם קו אחורי סופר מוכשר ואתלטי, עם סוואן ופארגו בצד אחד מול ויזנייבסקי, אנדרסון ופרקינס בצד השני. האם זה אומר שההכרעה תגיע דווקא מהקו הקדמי, שם לפחות על הנייר יש למכבי ת"א יתרון? 

עוד בתוכנית: פינת "נחשו מי" מארחת כדורסלן ש...הוא אחד מחמשת דוגמני העל בישראל, אז במי מדובר? "IN YOUR FACE", הפינה שתרביץ קצת ביקורת (בונה כמובן) בשחקני הליגה, בחירת ה-MVP של כל משחק ושל המחזור כולו, מהלך המחזור ועוד.

ערן סלע ומירון ארונוביץ' מתכוננים לפיינל פור
ONE ON ONE. צפו בתוכנית של סיכום המחזור | צילום: מערכת ONE