ווטסון (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ווטסון מול איידסון. עובר לר"ג (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: המתאזרח של עירוני אשקלון, כריס ווטסון שוחרר היום (ראשון) מהקבוצה ויעבור במהלך הפגרה לעירוני רמת גן, האחרונה בטבלה. ווטסון עצמו, אישר את הידיעה ל-ONE.

הפורוורד בן ה-34, השחקן היחיד שזכה באליפות וגביע עם הפועל חולון, אמור לחזק בצורה משמעותית את הקבוצה של דני גוט ולהוסיף את הניסיון הדרוש לקו הקדמי הצעיר שלנועלת הטבלה.

כזכור, הקבוצה מר"ג, שעוד לא ניצחה העונה בשום מסגרת רשמית, מחפשת חיזוק לסגל השחקנים שלה שהוא כיום הצעיר ביותר בליגה בממוצע הגילאים. ווטסון הוא השחקן השני שמצטרף לרמת גן מאז היציאה לפגרה לאחר הסיכום שהושג כבר עם סנטר בני השרון, מושון יעקוסי.

בתשעה משחקים העונה,  רשם הפורווד בממוצע 5.2 נקודות, 2.9 ריבאונדים ב-18.2 דקות במשחק.

אין ספק כי מדובר ברכש מצויין עבור הקבוצה של דני גוט. לווטסון הרבה ניסיון בכדורסל הישראלי. אחרי ששיחק בהפועל ת"א ובהפועל מגדל העמק בתחילת העשור, זומן ווטסון לנבחרת ישראל לטורניר ההזדמנות האחרונה לאליפות אירופה ב-2005, זאת לאחר שנישא לישראלית והתאזרח.

אחרי שנתיים בהן שיחק בבלגיה, חזר ב-2007 לישראל וחתם בהפועל חולון שעלתה לליגה הראשונה. במדים הצהובים סגולים זכה המתאזרח באליפות היסטורית על חשבונה של מכבי ת"א בהיכל נוקיה. בתום העונה, ווטסון לא היה שותף לעזיבה ההמונית של רוב הכוכבים של חולון ונשאר באולם הפחים.

ווטסון עם הגביע לחולון, נשיא המדינה שמעון פרס מחוייך  (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
ווטסון עם הגביע לחולון, נשיא המדינה שמעון פרס מחוייך (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בעונה שלאחר מכן, זכה ווטסון עם חולון גם בגביע היסטורי אחרי גמר בלתי נשכח מול מכבי חיפה, עם שלשלת ניצחון של בראיין טולברט.