ליאור שגב:
ליאור שגב. מגלבוע/גליל לנהריה (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הערב (שני) הסתיימה סאגת ליאור שגב. לאחר שלושה שבועות של המתנה, הרכז המחליף של גלבוע/גליל יעבור לשורות עירוני נהריה, שם סיכם כבר את תנאיו לפני מספר שבועות. שגב יעבה את הקו האחורי של הקבוצה הצפונית בליגה, ששחררה את הרכז, טאשיד קאר.

כזכור, שגב, רכזה המחליף של הפועל חולון בעונה שעברה, היה הרכש הראשון של עודד קטש והקבוצה המאוחדת מהגלבוע בקיץ, אך צירופם של גוני יזרעאלי וגל מקל פגע מאוד במעמדו. בעקבות כך, הביע השחקן את רצונו לעזוב.

בשבועות האחרונים התקיים מו"מ קדחתני בין שגב לראשי הקבוצה, בו ניסה השחקן להשיג את שחרורו, שהגיע כאמור יממה לאחר המשחק בין נהריה לגלבוע/גליל וממחר יוכל שגב להתאמן בקבוצתו של יעקב ג'ינו.

את הידיעה אישר יו"ר גלבוע/גליל, ירון אוחיון, שביקש למסור לשגב הצלחה בהמשך דרכו בליגת העל. עבור הרכז זו תהיה קדנציה שניה בקבוצה מהצפון, שבשורותיה שיחק בעונת 2001/02 כשהיתה בליגה הלאומית, וקלע 5 נקודות ב-19 דקות למשחק.

ג´ינו. ברחו לעפולה (אמיר לוי)
ג´ינו (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שגב בן ה-26, 1.90 מ', רשם בעונה שעברה במדי חולון ממוצעים של 3.1 נקודות ו-3 אסיסטים ב-10.5 דקות. העונה, לעומת זאת, עודד קטש שיתף אותו בשישה מתשעת משחקי ליגת העל עד כה, ובסה"כ ב-3.8 דקות בממוצע, בהן רשם 1.3 נקודות.