בבוקר שאחרי הניצחון המוחץ של מכבי תל אביב על ראשל"צ בתוצאה 74:105הגיעו שלושה משחקניה רביב לימונד, יניב גרין וד'אור פישר לבית החולים "דנה" לילדים בתל אביב בכדי לשמח אותם לקראת חג הפורים.

השלושה הסתובבו בין החדרים, חילקו מתנות, משלוחי מנות שכללו תמונות, עטים, מחברות ואף חילקו טיפים לילדה שנפצעה במשחק כדורסל.

נראה היה שהצהובים רגילים בכל חג לשמח ילדים בבתי חולים, מרגישים נוח בסיטואציה אבל יודעים שביום רביעי מוטלת עליהם משימה קשה מאוד במשחק החוץ בטורקיה נגד אפס פילזן.

סנטר הצהובים, ד'אור פישר אמר: “זה מרגיש נהדר להיות עם הילדים, זה קשה בשבילם אבל אני מקווה שהצלחנו לשמח אותם ושזה יעשה להם טוב. היה הרבה יותר קל אתמול על המגרש מאשר להיות פה היום בבוקר ולראות את הילדים החולים. אבל זה מכניס הכל לפרופורציות".

לקראת המשחק ביום רביעי אמר: “ניצחון יעשה את הדברים יותר קלים עבורינו ויפריד אותנו משאר הבית אבל ניצחון בחוץ זו משימה לא קלה".

רביב לימונד, שהצטיין נגד ראשל"צ וקלע 20 נקודות: “חשוב לנו להיות כאן ולהחזיר לקהילה את התמיכה שאנחנו מקבלים, אנחנו שמחים לעשות את זה".

פישר, גרין ולימונד בביה
פישר, גרין ולימונד בביה"ח ´דנה', היום (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

לימונד נשאל האם הזכיה בגביע גרמה לירידת מתח ואמר: “אני חושב שזה הכין אותנו למעמדים גדולים. שחקנים חדשים במכבי ראו מה זה משחקים גדולים. באופן טבעי יש ירידות מתח אחרי משחקים כאלה אבל אנחנו על הקרקע ונהיה בסדר גמור".

רביב לימונד במהלך הביקור היום. הגביע הכין אותו למעמדים גדולים (אמי
רביב לימונד במהלך הביקור היום. הגביע הכין אותו למעמדים גדולים (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

יניב גרין הוסיף: ”אני מקווה שעשינו לילדים פה שמח. הם נראים מחייכים אז כנראה שאנחנו עושים משהו בסדר".  על המשחק ביום רביעי: “יהיה מאוד קשה, זו קבוצה טובה מאוד. אני מקווה שנוכל לשחק טוב כמו ששיחקנו נגדם בבית".

יניב גרין ולימונד במהלך הביקור (אמיר לוי)
יניב גרין ולימונד במהלך הביקור (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE