דייויד בלות´נטאל. מחלים מהפציעה (צילום: מערכת ONE)
דייויד בלות´נטאל. מחלים מהפציעה | צילום: מערכת ONE

מכבי תל אביב תארח הערב (ראשון, 21:00) את פאנליניוס היוונית למשחק אימון אחרון וסגור לקהל לפני פתיחת היורוליג ביום חמישי הקרוב, אז יפגשו הצהובים את אולימפיה לובליאנה למשחק שיוציא לדרך את העונה האירופית החדשה.

אוהדי הקבוצה שלא התחמשו במנויים לקראת העונה ומעוניינים לצפות במשחקה של הקבוצה מול לובליאנה, יוכלו להזדרז ולהגיע אל הקופות בנוקיה, כאשר 400 כרטיסים בלבד נותרו למכירה לקראת המשחק. יתר ההיכל צפוי להיות מלא עד אין אפס מקום ובעקבות הביקוש גם 400 הכרטיסים שהוצאו הבוקר למכירה צפויים להיחטף בהקדם.

הצהובים מעניקים חשיבות רבה למפגש מול פאנליניוס, היות ומדובר בניסוי הכלים האחרון שלהם לפני שיחלו את דרכם ביורוליג ולפני שייצאו לשני משחקי הראווה מול הניו יורק ניקס והלוס אנג'לס קליפרס בארצות הברית.

פאנליניוס היא אמנם קבוצה ידועה בזירה האירופית, אך בשנים האחרונות היא בעיקר בולטת במפעל המשני בחשיבותו ביבשת, היורוקאפ, בו תשחק גם העונה. בזירה המקומית מצליחה הקבוצה להתברג בפלייאוף היווני בשנים האחרונות, אך עדין לא רשמה לעצמה הישג של ממש.

מי שנמצא בספק למשחק הערב הוא ד'אור פישר, שבשל מחלה החמיץ את האימון המסכם של הקבוצה אתמול ולא צפוי להיות כשיר. בניגוד אליו מי שכבר נראה טוב יותר ואף ערך אימון מלא אמש, הוא דיוויד בלות'נטאל, שיחמיץ את השבוע הקרוב אך עשוי לחזור במהרה למגרשים ולעמוד לרשותו של פיני גרשון בכל המסגרות.

בינתיים הפורוורד מספר כי הוא מרגיש הרבה יותר טוב ואמש בסיום האימון אף נראה מרוצה, זאת אחרי תקופה ארוכה בה בעיקר שימש כצופה מהצד ונאבק עם החלמה ממושכת מניתוח הארתרוסקופיה שעבר בברכו במהלך הקיץ.

אוהדי מכבי ת&"א. מסתערים על הכרטיסים ליום חמישי (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי ת&"א. מסתערים על הכרטיסים ליום חמישי (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הערב ידעו הצהובים סופית מי תהיה היריבה הנוספת שלהם בבית ג' ביורוליג, כאשר מארוסי תפגוש את אלבה ברלין למשחק על הכרטיס האחרון למפעל היוקרתי. במשחק הראשון בין הקבוצות ניצחו היוונים 70:79 בבית.

 עוד קודם לכן התבשרו במכבי כי היריבה הקרובה, לובליאנה, נחלה תבוסה במשחק האחרון שלה לקראת מכבי, זאת לאחר שהפסידה 79:59 לזאדאר במחזור הפתיחה של הליגה האדריאטית.

יורי זדובץ´. מגיע להיכל נוקיה ביום חמישי (צילום: מערכת ONE)
יורי זדובץ´. מגיע להיכל נוקיה ביום חמישי | צילום: מערכת ONE