שחקני נהריה. תהיה להם הנהלה חדשה? (עמית מצפה)
שחקני נהריה. תהיה להם הנהלה חדשה? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הסתעפות מפתיעה בפרשת אי התשלומים לשחקני עירוני נהריה. ל-ONE נודע כי בתקופה האחרונה התארגנה קבוצה של אוהדים שגייסו את תמיכתו של איש עסקים אמיד ופועלים להקמת קבוצת ניהול שתחליף את ההנהלה הקיימת.

התנאי היחיד שהציב הרוכש הפוטנציאלי לעיריית נהריה הוא החלפת ההנהלה הקיימת בראשותו של היו"ר, אבי סבג.

בינתיים הגיע הערב (שלישי) ראש עיריית נהריה ואביו של יו"ר הקבוצה, ג'קי סבג, במיוחד לאולם העירוני בעין שרה כדי לדבר עם שחקני הקבוצה במטרה לסיים את השביתה וסכסוך העבודה שהחל השבוע בעקבות אי תשלום משכורות חודש פברואר ומארס.

ראש העיר הבטיח לשחקנים שהמשכורות ישולמו עד יום ראשון הקרוב ולכן עליהם לשוב לשגרה. כרגע, הכדור נמצא בידיים של השחקנים הישראלים שיכולים להשבית את האימונים באופן חוקי החל ממחר בשל הלנת שכרם.

הבעיה העיקרית של ג'ינו וההנהלה היא התנגדותם של השחקנים הזרים לשחק ללא שכר וייתכן כי אם לא יקבלו אותו עד יום חמישי הקרוב, במשחק הביתי מול הפועל חולון, ייצטרך ג'ינו לשחק עם השחקנים הישראלים בלבד.

יעקב ג´ינו ואבי סבג. לא שקט בגזרה הצפונית (עמית מצפה)
יעקב ג´ינו ואבי סבג. לא שקט בגזרה הצפונית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקפטן, ברק פלג, התייחס לפגיעה בהכנות למשחק החשוב מול חולון בשל העיסוק במשכורות ואמר: "מבחינת המשחקים עד עכשיו זה לא היווה פקטור כי שיחקנו נגד גליל וזה לרגע לא היה תירוץ. באנו מוכנים ועשינו הכל כדי לנצח. בשבוע האחרון, המצב קצת פחות יציב כי אנחנו גם מחכים לתשובות וגם מפרנסים משפחות. יש פה אמריקנים עם ילדים שמבחינתם יכולים לקום וללכת ולשחק במקומות אחרים, מה שאנחנו הישראלים לא יכולים לעשות".