עמיר עוזי , סיים את דרכו בהפועל חולון (קובי אליהו)
עמיר עוזי, מאמין בעצמו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

חברי עמותת הפועל חולון התכנסו הערב (חמישי) במיוחד ובהרכב מלא בשל המצב הנוכחי של הקבוצה, הן בפן המקצועי והן בכלכלי. מטרת הפגישה - לייצב את הקבוצה ולמנוע ממנה להיכנס לסחרור שלא תוכל לצאת ממנו.

כזכור, מחזיקת הגביע פתחה את העונה בצורה נוראית ולאחר חמישה מחזורים, נועלים חניכיו של עמיר עוזי את הטבלה עם מאזן של 0 ניצחונות ו-5 הפסדים כואבים במיוחד.

אחרי ההישגים הגדולים של השנתיים האחרונות, העמידה חולון העונה קבוצה בתקציב מינימום ומאכזבת מאוד את אוהדיה המסורים והנאמנים שממשיכים למלא את אולם הפחים בכל משחק ביתי ולתמוך בצהובים-סגולים.

בשבוע הקרוב צפויים חברי הנהלת הקבוצה להמשיך בניסיונות גיוס הכספים לקופה המתרוקנת של העמותה. בצד המקצועי, אין שינוי במעמדו של המאמן, עמיר עוזי, ויו"ר הקבוצה, טובי שוורץ, ממשיך לתת גיבוי למאמן הצעיר למרות הקריאות של האוהדים להחליפו לאחר שני ההפסדים האחרונים ובאימון אחרי ההפסד למכבי ראשל"צ.

עמיר עוזי אמר ל-ONE הערב לאחר הפגישה: "אף אחד מההנהלה לא דיבר איתי לגבי המצב או לגבי שינוי כזה או אחר. ולכן מבחינתי שום דבר לא השתנה ואני ימשיך לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר במטרה להביא את חולון לתקופה טובה יותר".

שחקני הפועל חולון, לא יהיו שינויים בסגל (קובי אליהו)
שחקני הפועל חולון, לא יהיו שינויים בסגל (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

איתן לנציאנו, דובר הקבוצה, אמר לאחר הישיבה:"חשוב לציין שנכון להיום, קבוצת הפועל חולון בניגוד לקבוצות אחרות, אינה חייבת כספים לשום סוכן, שחקן או ספק כזה או אחר ומהות הפגישה היא שהקבוצה תמשיך להתנהל בצורה הזאת ותנסה למצוא דרכים לייצב את המצב הכלכלי בגיוס כספים בעתיד הקרוב, בין היתר כדי לשפר את המצב המקצועי של הקבוצה".

"בקשר לשינויים פרסונליים בעמדת המאמן או השחקנים, הוחלט לתת שקט תעשייתי לקבוצה בשבועות הקרובים. במשך כל הפגישה ראינו את האוהדים מול העיניים ואנחנו יודעים בדיוק מה הם רוצים מהסיבה הפשוטה שכולנו אוהדים כמוהם בדיוק ולכולנו אותו כאב ואותה שמחה".     

אוהדי חולון (עמית מצפה)
אוהדי חולון, דובר הקבוצה: &"כולנו אוהדים כמוהם&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE