(צילום: לילך וייס רוזנברג מנהלת ליגה לאומית Winner) (צילום: ספורט 5)
(צילום: לילך וייס רוזנברג מנהלת ליגה לאומית Winner) | צילום: ספורט 5
(צילום: לילך וייס רוזנברג מנהלת ליגה לאומית Winner) (צילום: ספורט 5)
(צילום: לילך וייס רוזנברג מנהלת ליגה לאומית Winner) | צילום: ספורט 5

אליצור נתניה תפגוש הערב (חמישי, 20:00), את עירוני נהריה במשחק מספר שלוש באולמה הביתי כשהיא מובילה 0:2, והמטרה ברורה - לעלות לליגה הבכירה. אבידן נגר יו״ר אליצור נתניה דיבר לקראת המשחק בתכנית `ארץ הכדורסל`.

איך התחושות?
"אנחנו ביום חג. בהכנות אחרונות. הסיפור הגדול פה זה הארנה החדשה שהולכים לבנות פה. חיכינו הרבה זמן לשחק בליגה הראשונה ובארנה החדשה וזה סוף סוף קורה. מחכים להערב, יהיו מעל 1,000 איש שרק מחכים שנתניה תעלה על הפרקט".

איך ההכנות למשחק?
"מדובר במשחק היסטורי. יכול להיות שמדובר במשחק האחרון באולם הישורון. רמת הדריכות היא בשיא, הטלפון מתפוצץ. ההתרגשות היא בזכות העובדה שעשינו המון דברים מיוחדים בשנים האחרונות, כיף להתחבר אלינו. מבחינה מקצועית וארגונית בנינו פה משהו אחר".

נתניה ידועה כעיר של כדורגל, איך מביאים את האוהדים גם לכדורסל?
"קודם כל נתניה לאט לאט היא עיר של כדורסל. מרגישים את האהבה בעיר. יש שיתוף פעולה נהדר בין צמד הקבוצות בענפים השונים. אנחנו היינו במשחק באצטדיון בכדורגל הם יגיעו הערב וגם מרקו בלבול יהיה. יש לנו מחלקת נוער של כדורסל מפוארת עם מעל 1,500 ילדים. אגב, קרוב ל-100 אוהדים מהאולטראס של הכדורגל פנו אלי להגיע. 

יש דיבורים של מנהלת הליגה שאולי תהיה עולה אחת בלבד והשנייה תעשה משחקי מבחן מול האחרונה בליגת העל - מה אתה חושב על הנושא?
"אנחנו כפופים רק למנהלת הליגה הלאומית. זו בדיחה. לא רואה את זה קורה שאין שתי עולות. אין מה לדבר על זה ולתת את הבמה לזה. אנחנו רחוקים ניצחון אחד מעליית ליגה והערב הוא יום היסטורי".