דני פרנקו. יכול להיות מרוצה בסה
דני פרנקו. יכול להיות מרוצה בסה"כ (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

נבחרת הנוער של ישראל סיימה אחר הצהריים את הופעותיה בטורניר אלברט שוויצר היוקרתי, שנערך בעיר מנהיים שבגרמניה, עם הפסד 60:53 לנבחרתה המקבילה של ברזיל, במשחק על המקומות 11-12 בטורניר המהווה אליפות עולם בלתי רשמית לנבחרות נוער.

חניכיו של דני פרנקו הגיעו למשחק לאחר שני ניצחונות יפים מאוד על נבחרותיהן החזקות של צרפת וארגנטינה וגם מול ברזיל הפגינו יכולת לא רעה אלא שהפעם לא הצליחו לנצח למרות משחק שקול לכל אורך הדרך וסיימו את הטורניר במקום ה-12(מתוך 16 משתתפות). מחר הם אמורים לחזור ארצה אחרי מסע שכלל שישה משחקים בשבעה ימים (2 ניצחונות לעומת 4 הפסדים)

הברזילאים פתחו את המשחק טוב יותר ועם יכולת מצוינת בהתקפה ירדו ביתרון 19:27 בסיום הרבע הראשון. ישראל לא נבהלה ובעזרת הגנה חזקה צימקה את הפער ברבע השני כשהיא משאירה את ברזיל על 11 נקודות בלבד ויורדת למחצית בפיגור שתי נקודות בלבד, 36:38.

במחצית השנייה התפתח משחק של חתול ועכבר כשברזיל פותחת פער של 6-8 נקודות וישראל מנסה לרדוף אחריה אלא שבסופו של דבר הצליחו הברזילאים לברוח לקראת הסיום ולהכריע את המשחק לטובתם.

שון לבנובסקי מול צוף מאיירס (אלעד ירקון)
שון לבנובסקיבמדי מכבי. קלע 12 נקודות (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בר טימור היה הקלע המצטיין בשורות ישראל עם 13 נקודות. שון לבנובסקי הוסיף 12 נקודות.

שאר הקלעים: נועם לייש ועוז בלייזר 9 נקודות כ"א, תומר בר אבן 5 נקודות ו-7 ריבאונדים, רם אליאספור ואקסל ואן אוורקרק 2 נקודות כ"א, גיא לביא 1 ותמיר שמחוני, תום סלומצקי וליאור שם טוב שותפו אך לא קלעו.