אשכנזי. יגיע לעיר הדרומית? (אמיר לוי)
אשכנזי. יגיע לעיר הדרומית? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

יום אחרי שבאופן רישמי הודיעה מנהלת הליגה על הצטרפותה של מכבי אשדוד לליגת העל החלו בקבוצה מעיר הנמל בהכנות לקראת העונה הקרובה. המכשול הגדול של הקבוצה ערב העליה היה העמדת תקציב ראוי לליגה הראשונה ולאחר מאמצים הצליחו באשדוד בגיוס הכספים ויעמידו תקציב של קצת יותר מ-5 מיליון ש"ח. תקציב המינימום של קבוצה בליגה הוא 4.5 מיליון ובקבוצה הדרומית רצו לגייס יותר מתקציב המינימום כדי לתקוע יתד בליגת העל. 

בגזרת השחקנים, השחקן היחיד שחתום במועדון עד כה הוא יוני דרעי שימשיך לעונה נוספת.

גם הזר רמון קלמנטה עשוי לחזור לארץ לאחר שלמועדון יש אופציה עליו במקרה והיא תשחק בליגת העל.

בנוגע למאמן, עד תחילת השבוע הבא מקווים באשדוד למנות את האיש שיצעיד את הקבוצה בעונה הקרובה ששחלק מהמועמדים הם: רוני בוסאני, אבי אשכנזי, עופר ברקוביץ ואלי רבי.

מי שעוד עשוי להגיע לקבוצה הוא ליאור שגב ששיחק בעונה שעברה בנהריה, סיכם בבקעה מהליגה הלאומית אך עשוי בסופו של דבר לנחות בעיר הנמל.

היו"ר מאיר גבאי אמר: "אני מודה לראש העיר שעזר לנו, כי בלעדיו לא היינו מגיעים לליגת העל, הוא הביא אותנו למקום הזה. אני מקווה שנעשה את הטוב ביותר בשביל העיר הזאת שהיא החמישית בגודלה בארץ כי מגיע לה קבוצה בליגת העל שנייצג אותה בכבוד".

קלמנטה רמון (אמיר לוי)
קלמנטה רמון. ישוב לליגת העל (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

ביום שלישי הקרוב צפויה הנהלת הקבוצה לעשות ערב הוקרה לאוהדים כאות תודה על התרומה שלהם בעונה האחרונה. גבאי: "הקהל שלנו הכי מדהים שהיה בליגה הלאומית בשנה שעברה, אין עוד קבוצה שהיתה מוציאה שני אוטובוסים למשחקי החוץ, זה מגיע להם ונעשה להם ערב הוקרה בשבוע הבא".