אשלי ווקר בדרך לעוד סל. חוזרת ובגדול (קובי אליהו)
אשלי ווקר בדרך לעוד סל. חוזרת ובגדול (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

אשלי ווקר חוזרת: ה-MVP של העונה הקודמת, אשלי ווקר, חוזרת לארץ הקודש וחתמה היום (חמישי) במכבי רמת חן.

ווקר, בעונה שעברה במכבי אשדוד נבחרה לשחקנית המצטיינת של הליגה כשהעמידה ממוצעים של 20 נקודות ו-8.1 ריבאונדים למשחק כשבשלב הקריטי של העונה, הפלייאוף הצליחה הפורוודית להעלות את ממוצעיה ל-22.8 נקודות ו-9.8 כדורים חוזרים. 

הפורוורדית, שיחקה במכללת קליפורניה ונחשבת לאחת מהשחקניות הגדולות בתולדות המכללה שם היא קלעה יותר מאלף נקודות, הורידה קצת יותר מ-800 ריבאונדים ומסרה יותר מ-200 אסיסטים בכל שנותיה במכללה.

אין ספק כי מדובר בחיזוק משמעותי לקבוצה של שיקי פלח ונעה ריקאנטי שכן ווקר נחשבת לשחקנית פנים איכותית וחכמה במיוחד בעלת יד מצויינת מחצי מרחק ויכולת התמצאות טובה מתחת לסל.

ווקר תחליף באשדוד את לינדרה וויבר שהיתה הזרה האחרונה שהצטרפה למועדון בקיץ אך גם הראשונה שנחתכת ממנו.

יו"ר רמת חן אורה גלזר אמרה על הצטרפות ווקר: "לאחר המשחק הראשון בליגה היתה אכזבה מקצועית מלינדרה וויבר ולכן קיבלנו החלטה להביא שחקנית במהלך זריז של 24 שעות. אני בטוחה שאלשלי תוסיף לנו ותשדרג אותנו". השחקנית היתה תחת חוזה באוקראינה אך קבוצתה שחררה אותה מסיבות כלכליות

אשלי ווקר (קובי אליהו)
אשלי ווקר (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE


 
כבר ביום שני הקרוב תעשה ווקר את הופעת הבכורה המחודשת שלה בארץ כשהקבוצה מזיסמן תארח באולמה את הטוענת לכתר, אליצור רמלה.

לווקר זאת תהיה הזדמנות ראשונה ופיקנטית במיוחד לפגוש את מאמנה בעונה הקודמת, עדן ענבר ולא מעט שחקניות איתן שיחקה בעונה שעברה באשדוד, אורנית שוורץ, ריבי גרינבוים, שירן צעירי ולנה מוסטפינה שעברו הקיץ מעיר הנמל לרמלה.

עדן ענבר עם שירן צעירי (קובי אליהו)
עדן ענבר עם שירן צעירי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE