היקסון. אודו יסתדר טוב יותר? (יניב גונן)
היקסון. רק הגיע וכבר הולך (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

ההרפתקאה הישראלית של ג'יי. ג'יי. היקסון (23, 2.06) בדרך להסתיים וזאת לאחר ששחקן ה-NBA כנראה לא הגיע עם הגישה הנכונה לבני השרון/הרצליה.

הפאוור פורוורד החדש של סקרמנטו קינגס, שהגיע לכאן בעקבות השביתה בליגה הטובה בעולם ופציעתו של טרבור בוקר, איחר לשני אימונים של הקבוצה ולא הראה את רמת המחויבות המתאימה.

בעקבות כך החליטה הנהלת הקבוצה בשיתוף עם הצוות המקצועי, לפעול לשחרורו המיידי של השחקן והוא צפוי לעזוב את ישראל בקרוב.

המאמן, רועי חגאי, סירב להגיב לידיעה.

כבר ביום ראשון הקרוב, במשחק הבית של הקבוצה מהשרון נגד מכבי ראשל"צ, תחזור בני השרון/הרצליה לשחק עם ארבעת הזרים שפתחו את העונה - כשקני לאוסון יחזור לסגל במקומו של היקסון.  בד בבד, בקבוצה ממשיכים לעקוב אחר מצבו הבריאותי של טרבור בוקר, שצפוי לחזור לכשירות תוך מספר שבועות אחדים ועשוי לחזור לקבוצה במידה והשביתה ב-NBA תימשך.
 

היקסון חתם בבני השרון/הרצליה בסה"כ לפני כשבועיים וכשנחת בארץ, אמר: "אני רוצה לזכות באליפות". בשבוע שעבר הפורוורד רשם את הופעת הבכורה שלו בקבוצה במהלך התבוסה הקשה 119:80 להפועל חולון באולם הפחים. למרות ההפסד, היקסון הוביל את קלעי בנה"ש עם 20 נקודות, 8 ריבאונדים ו-5 אסיסטים ב-32 דקות, אך אין ספק שהגעתו פגעה במרקם הקבוצתי והובילה למעשה לתבוסה.

"הפסטיגל סביב היקסון השפיע עלינו לרעה כי צריך ללמוד את התרגילים מהתחלה ואין זמן להתעסק ביריבה", אמר חגאי אחרי התבוסה לחולון.

ג´יי ג´יי היקסון (יניב גונן)
ג´יי ג´יי היקסון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE