אלי רבי. ניצחון ענק למאמן (עמית מצפה)
אלי רבי. ניצחון במשחק אימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

נבחרת הנשים של ישראל קיימה אתמול (ראשון) משחק אימון מול נבחרת העתודה וניצחה 55:74. היה זה משחקה הראשון של נבחרת הנשים בקמפיין הנוכחי, שבועיים לאחר שהחלו האימונים הרשמיים לקראת מוקדמות אליפות אירופה בחודש אוגוסט. לנבחרת העתודה היה זה משחק ההכנה האחרון לפני היציאה לאליפות אירופה במקדוניה.

העתודה עלתה בהרכב חסר, ללא עידית אוריון ושירה שכט שעדין לא כשירות למשחק והצוות החליט לשמור על בריאותן עד לאליפות, והחמישייה כללה את נעמה שפיר, אלואיזה כץ, מיטל עובדיה, מיה רוטר ומעיין דגן.

המשחק נפתח במחץ של נבחרת הנשים שלאחר 2 דקות הובילה 0:9. פסק זמן שלקח עדן ענבר, הוביל לריצה של 7-0 מצד נבחרת העתודה שהתאוששה מההלם הראשוני של המשחק.

בסיום הרבע הראשון התוצאה היתה 16:24 לנבחרת הנשים. הרבע השני התאפיין בחילופים רבים בעיקר בנבחרת הבוגרת, תוצאת המחצית עמדה על 29:36 לטובתה.

הרבע השלישי נשאר צמוד ומעניין, אך לאחר שמאמן נבחרת העתודה, עדן ענבר, נתן לנעמה שפיר דקות מנוחה, המשחק הפך מעט מבולבל והפער החל לצמוח לקראת סיום הרבע. לאחר חמש דקות בתוך הרבע הרביעי הפער כבר מצח ל 17 נק' כאלואיזה כץ מנסה לשמור על נבחרת העתודה בתמונה, בסיום 55:74 לנשים.

טל נתן (דרור עינב)
טל נתן. &"אנחנו בשלב הורדת החלודה&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בסיום המשחק אמר טל נתן, עוזר מאמן נבחרת הנשים: "המשחק  היה יותר בשביל הנבחרת הצעירה מאשר בשבילנו. אנחנו עדיין בשלב הורדת החלודה, ראינו את זה בקטעים גדולים מהמשחק. מפה אפשר רק להתקדם, גם הבנות ראו את זה וזו המטרה שלנו, להתקדם בשבועות הקרובים."