האם הפועל ירושלים עלתה על דרך המלך? מוקדם עדיין לדעת. הקבוצה ממלחה ניצחה אמש (שני) את ברק נתניה 79:85 במסגרת המחזור הרביעי של ליגת לוטו, והרגיעה את הרוחות שסבבו אותה בשבוע החולף. המאמן עודד קטש נהנה לראשונה העונה מבריאן רנדל, שקלע 21 נקודות והוכיח את החשיבות שלו לקבוצה הירושלמית.

כשהתבקש להתייחס לתרומה שלו לקבוצה, הצטנע רנדל ואמר: "אני לא חושב שמה שחסר לקבוצה היה אני, אלא פשוט ריכוז. אני סך הכל עוד שחקן בקבוצה. אחרי המשחקים האחרונים פשוט שינינו גישה, וזה מה שעזר לנו לנצח. התייחסנו בצורה שונה לצורת המשחק והבנו בדיוק מה אנחנו צריכים לעשות כדי שנשחק כקבוצה".

"עשינו עבודה טובה בכל הפרמטרים, ופשוט נראינו כמו קבוצה", המשיך רנדל "התרכזנו בעיקר במשחק עצמו והקדשנו את עצמנו למען הקבוצה וזה מה שעזר לנו, אני מרוצה. שיחקנו בתור יחידה אחת".

לסיום, סיפר רנדל על תחושותיו: "אני מסתכל קדימה ואני אופטימי, כמו תמיד. הצגנו יכולת התאוששות מהירה, זה לא קל לשחק בנתניה. ניצחנו וכולנו מאוד שמחים".

בתוך כך המשחק אתמול היה נכון לעתה, משחקו האחרון בקבוצה של הגארד הצעיר אייברי בראדלי, שצפוי להמריא במהלך היום לארה"ב. כרגע לא ידוע אם השחקן ישוב לקבוצה, ואם כן אז מתי, אולם בכל מקרה הקבוצה תחסר אותו במחזור הליגה הקרוב מול מכבי אשדוד.

בראיין רנדל. גבוה מעל כולם  (שי לוי)
בראיין רנדל. גבוה מעל כולם (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בראדלי, כזכור, היה במרכזה של המהומה באימון במוצאי שבת, אולם הוא הספיק מאז להתנצל בפני ראשי הקבוצה על התנהגותו, ואתמול נראה היה עצוב לעזוב את חבריו לקבוצה. בראדלי סיפר כי "השחקנים פה הם אנשים טובים, ואני מתכוון לכל אחד ואחד מהם".

המאמן עודד קטש התייחס לעזיבתו של בראדלי את הקבוצה, ולעובדה כי החל משבוע הבא תשחק הקבוצה פעמיים בשבוע, בשל השתתפותה ביורוקאפ: "צריך סגל רחב. אני מאוד מקווה שהפציעות מאחורינו, שכולם יהיו בריאים ושנמשיך להתאמן כמו שצריך".

אנחנו נתחיל לשחק שני משחקים בשבוע וזה יכול לעבוד לפה או לפה. אנחנו צריכים להתמודד עם זה, והרבה עבודה מצפה לנו. אייברי עוזב אותנו עכשיו, ואם העונה ב-NBA תתחדש הוא לא יוכל לחזור אלינו, אז ברור שנצטרך עוד גארד דומיננטי. אם נמצא שחקן שיוכל לחזק את הקבוצה, נעשה את זה, בלי קשר לסיטואציה עם אייברי".

אייברי בראדלי. למה לא הובא לו מחליף? (שי לוי)
בראדלי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE