טל נתן (אלעד ירקון)
טל נתן. מקווה להפתיע שוב את רמה"ש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

עם האוכל בא התיאבון? התשובה לשאלה הזאת, לפחות בקבוצת הנשים של אליצור חולון, היא ללא ספק כן.

קבוצתו של טל נתן הצליחה ביום שלישי האחרון לרשום את אחת מהפתעות העונה, כשניצחה 67:69 את האלופה מרמת השרון ובמועדון המעוטר ביותר בכדורסל הנשים הישראלי לא רוצים להסתפק בניצחון אחד בודד.

המאזן בסדרת רבע גמר הפלייאוף לאחר הניצחון של חולון ביום שלישי האחרון הוא 1:1 כשהערב (שני) ב-19:00 תארח האלופה, רמת השרון באולמה למשחק הביתי למשחק שלישי את חולון.

אין ספק שההפסד המפתיע של האדומות היה סוג של סטירת לחי וחניכותיה של אורנה אוסטפלד ירצו להוכיח שההפסד היה מקרי בהחלט.

מאמן חולון, טל נתן, אמר לקראת המשחק: "עם האוכל בא התיאבון ואני מאוד רעב", אמר נתן בצחוק. המאמן הוסיף: "אנחנו ננסה לעשות את המקסימום גם הערב. יש לנו חבורת שחקניות נפלאה של בנות שמתמודדות עם חיסרון של זרה משמעותית (ראשונדה מקנטס ששוחררה), ועוד נגד רמת השרון. אני מעריך את ההשקעה של הבנות ומקווה שהם יבואו באותן האנרגיות".

חן סגל מול סאלווין במשחק האחרון בין הקבוצות (אלעד ירקון)
חן סגל מול סאלווין במשחק האחרון בין הקבוצות (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מאמן חולון המשיך ואמר: "בכל תוצאה אני מאוד גאה בבנות. יש לנו שחקניות מאוד אינטליגנטיות והן מבינות שלמרות הניצחון הן צריכות לנצח עוד פעמיים וצריך להשקיע עוד פעמיים. הבנות קיבלו ביטחון. היה ניצחון ענק, אבל זאת סדרה של הטוב מחמישה משחקים ורמת השרון מגיעה כפייבורטית".

במקביל לסדרה הזו, שתי סדרות נוספות ברבע גמר הפלייאוף נמצאות במצב של 1:1.  כזכור, אליצור רמלה הפסידה את הביתיות במשחק הראשון בסדרה בינה לבין אס"א ירושלים אך הצליחה לגמול לקבוצה מהבירה לאחר שהביסה אותה במשחק השני בסדרה. השחקניות של רועי אייזנברג ונעה רקנאטי ירצו לחזור לאולם הביתי ולרשום בו ניצחון שיעלה את המאזן בסדרה ל-1:2 (19:00).

אייזנברג ורקנאטי. מחכים לאשדוד (דרור עינב)
אייזנברג ורקנאטי. ינסו להוליך 1:2 בסדרה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

סדרה נוספת שנמצאת במצב של תיקו היא הסדרה המרתקת בין אליצור מכבי נתניה למכבי רמת חן. במשחק הראשון בסדרה הצליחה נתניה לשמור על הביתיות ולנצח, אך רמת חן לא נשברה ולא הרימה ידיים וביום רביעי האחרון רשמה אף היא ניצחון ביתי.

עושה רושם שהסדרה הזאת תהיה המרתקת מכולן, כשהערב (19:10) צפוי לנו עוד פרק מעניין. הפעם נתניה תארח את רמת חן ותרצה לשמור שוב על יתרון הביתיות.

ליעד סואץ קרני. הסדרה רחוקה ניצחון אחד מסיום (רולנדי ברנשטיין)
ליעד סואץ קרני. הסדרה רחוקה ניצחון אחד מסיום (רולנדי ברנשטיין) | צילום: מערכת ONE

סדרה אחת רחוקה ניצחון אחד מסיום והיא הסדרה בין מכבי אשדוד לבנות השרון (19:00). השחקניות של עדן ענבר מוליכות 0:2, כשניצחון הערב ישלח את חניכותיו של שיקי פלח לפגרת הקיץ מוקדם מן הצפוי ואת הבנות מעיר הנמל לפגרה של כמעט שלושה שבועות, עד לסדרת חצי הגמר.