פרסום ראשון: עומרי כספי חתום הערב (שלישי) על החוזה במכבי ת"א וכל מה שנותר הוא שהקבוצה תחתום על החוזה שנשלח אליה מלוס אנג'לס לארץ כדי שכספי יצטרף לקבוצה בחודש ינואר, אם השביתה ב-NBA תימשך עד לתום העונה. נכון לעכשיו, השביתה תימשך לפחות עד סוף נובמבר ועושה רושם שפורוורד קליבלנד קרוב מתמיד לחזרה לשורות הצהובים.

לאחר ההחתמות הגדולות של הקבוצות הבכירות באירופה במועדון הצהוב יעשו את מירב המאמצים לצרף את השחקן, זאת לאחר שהגיעו עימו לסיכום עקרוני על כך שיצטרף לקבוצה.

לפני כשבועיים פנה כספי למכבי ואמר כי הוא מעוניין לשוב ולשחק בקבוצה בעונה הבאה לאור ההתפתחויות המדאיגות עם השביתה, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, אך במועדון העדיפו שלא לחדש מגעים עם כספי.

בסופו של דבר המשחק הראשון ביורוליג בו הפסידה מכבי לארמני מילאנו וכן העובדה שהיריבות בבית של מכבי מחתימות באופן תדיר שחקנים מה-NBA הובילו לכך שבמועדון שקלו את הנושא שנית.

עומרי כספי. יצטרף בינואר למכבי ת
עומרי כספי. יצטרף בינואר למכבי ת"א? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

גורם במכבי תל אביב אמר לפני כשבוע: "אנחנו אוהבים את כספי מאוד, הדברים לא סגורים הרמטית כי אנחנו צריכים לראות מה קורה עם השביתה, אם היא תסתיים אז כמובן שזה לא ייצא לפועל אך אם היא תמשך אז כבר יש הבנות וסיכום עקרוני עם עומרי".