לאחר שיום האודישנים הראשון של ONE ותלמה אלופים נמצא כבר מאחורינו, היום (שני), החל יום האודישנים השני. כ-200 ילדים הגיעו לראשון לציון, שם המשיך עומרי כספי לחפש את הכוכב הבא של הכדורסל הישראלי לקראת הגמר הגדול שיתקיים בנמל תל-אביב יפו ב-14.7.

אתם הורים של שחקנים צעירים? לחצו כאן לטיפים וכתבות וידאו שיעזרו לכם להפוך את הילדים שלכם לאלופים

במהלך אחר הצהריים הגיעו הכדורסלנים הצעירים והנרגשים בגילאי 16-13, אל אולם הספורט בראשל"צ, שם שיחקו 5X5 במשך 20 דקות ובמהלכם יכלו להציג את יכולתם. הילדים נבחנו על ידי פאנל שופטים איכותי, שכלל את מאמנה של מכבי ראשל"צ, אפי בירנבוים; את פרשן הכדורסל שימי ריגר, וכן את אחישי פלדמן, ראש צוות השופטים.    

אביר ספיר (16) בעל השם המבטיח משחק כבר כמה שנים בקבוצת הפועל לוד, ואחרי שנבחן סיפר: "מאוד התרגשתי להיות על המגרש. התאמנתי קצת לפני עם החברים, וכמובן במסגרת הקבוצה. החלום שלי הוא להגיע לשחק במכבי תל-אביב ואח"כ השמיים הם הגבול עבורי".

תור שרעבי בן ה-15 שכבר מתנשא לגובה של 1.94 מטרים צד את עינו של המאמן בירנבוים ועל פניו של השחקן הצעיר היה ניכר ההתרגשות: "הייתה לי הרגשה מאוד טובה על המגרש ואני מקווה שיאהבו את מה שהצגתי בפניהם".

עומרי כספי והילדים במחנה האימון (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עומרי כספי והילדים במחנה האימון (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אל האודישנים הגיעו גם כדורסלניות שהציגו את הכוח הנשי על המגרש. אחת מהן היא נועה דידרסקי (15) שמתאמנת כבר שלוש שנים באליצור יבנה. השחקנית הביעה את התרגשותה הרבה וציינה שהיא רוצה להיות השחקנית השנייה ב-WNBA אחרי שי דורון.

במהלך יום האודישנים הראשון, הגיע הפרזנטור של 'קורנפלקס תלמה אלופים' שחקן הרכש החדש של ה'קאבס' מקליבלנד, עומרי כספי. השחקן הישראלי הבינלאומי שוחח עם הילדים וסיפק להם חומר להשראה ולמחשבה. לאחר מכן הצטלם איתם למזכרת מהיום המיוחד שעברו. מחר יתקיים יום אודישנים נוסף בחיפה, שם יבחנו כספי וצוות השופטים כוכבים נוספים.

הילדים במחנה האימון בראשל&"צ (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
הילדים במחנה האימון בראשל&"צ (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
הילדים נבחנו על ידי פאנל השופטים המכובד (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
הילדים נבחנו על ידי פאנל השופטים המכובד (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE