בני השרון ערכה היום (שני) בצהריים בהרצליה את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת פתיחת עונת 2010/11. הקבוצה של אלדד אקוניס עברה קיץ מעניין במיוחד, בו שידרגה באופן משמעותי את סגל שחקניה, כשהצליחה לשמור על רוב שחקני המפתח מהעונה שעברה ועשתה רכש מרשים: לי ניילון, דן גרונפלד, סם הוסקין ושרון ששון.

הבעלים של בני השרון, לני רקנאטי, פתח את מסיבת העיתונאים כשאמר: "אנחנו מכוונים לרמות הכי גבוהות ויש לנו מטרות, כמו בכל שנה, להיות בצמרת. יש לנו קבוצה טובה ואנחנו שואפים לפיינל פור ולזכייה בגביע. יש לנו צוות מעולה, שחקנים מעולים ואין סיבה שהשאיפות שלנו לא יתגשמו".

אלדד אקוניס, יושב ראש הקבוצה, הוסיף: "אני רוצה להודות למר לני רקנאטי. אני באופן אישי לא מכיר בעלים מסוג זה בכדורסל הישראלי. בני השרון הפכה למועדון צמרת בכדורסל הישראלי בגללו ובגלל השילוב בין ראשי הערים של הרצליה ורעננה. בלי הרוח הגבית הזאת של ראשי הערים והשקט והמענה שנותן לני רקנאטי לכל דבר, לא היינו מגיעים לאן שאנחנו נמצאים היום".

בני השרון. סגל חזק ומאמן מנוסה (גיא איזנר)
לי ניילון עם החברים. זוכה למחמאות (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

"אני מאמין שבכל משחק נבוא לנצח. יש פה שחקנים שמאמינים בהישגים ותארים. כל משחק השנה תלוי בנו. אנחנו כאן כדי לבוא ולהתמודד על כל התארים בכדורסל הישראלי ואני לא מתבייש להצהיר את זה. השארנו חמישה שחקנים בסגל מהעונה שעברה וחיזקנו את הקבוצה במקומות שצריך, כמו החזרת הסופרסטאר, לי ניילון, והבאת ישראלים כדוגמת שרון ששון ודן גרונפלד. לא סתם נלחמנו גם על השארת הצוות המקצועי, דן שמיר, אורן אהרוני ורגב פנאן, שלטעמי הוא אחד הצוותים הטובים והאיכותיים בארץ. אני מאמין שהשנה נגיע לתוצאות הרבה יותר טובות מבעונה הקודמת".

דן שמיר ואלדד אקוניס.  (גיא איזנר)
דן שמיר עם אקוניס. המאמן: &" (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

המאמן, דן שמיר, אמר: "מטבע הדברים, בהתחלה כל מסיבות העיתונאים נשמעות אותו הדבר, אבל בפן האישי בני השרון זה מקום שכיף לי להיות בו וזה מקום שאני אוהב. התחייבתי למקום עם ראייה ארוכת טווח ואני ידעתי למה אני עושה את זה. זה מקום מאוד רציני וברמה מאוד גבוהה. אני לא רוצה להתעסק יותר מדי בעבר, אני לא אוהב לצאת בהכרזות, אבל אני חושב שיש לנו קבוצה טובה ותחרותית מאוד".

בני השרון (גיא איזנר)
בני השרון (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

המאמן השאפתני של בני השרון הוסיף: "כולנו מרגישים שיש לנו משהו טוב ביד ושאפשר להצליח. הולכת להיות ליגה חזקה. יש הרבה קבוצות שלפחות על הנייר שוות פיינל פור. אצלנו ההתנהלות תדבר, כי בליגה כזאת כולם יפסידו ומי שיידע להתנהל נכון יצליח. זה מתחיל בצעד קטן ועבודה נכונה וכמו בקרב אגרוף, אני מקווה שלקראת הסוף נדע לתת את אגרוף המחץ. מעולם לא רציתי לעזוב את בני השרון. טוב לי פה מאוד".

"כשלקחנו את לי ניילון יצאנו מנקודת הנחה שהוא אותו השחקן שהיה פה לפני ארבע עונות. הוא אחד משלושת השחקנים הגדולים שאימנתי. הוא פנומן ואהבת המשחק שלו והיכולת שלו לשחק כל תחרות קליעות כאילו זה המשחק האחרון של העונה, אין דברים כאלה. מבחינת היכולת והגוף, הוא כמו דרק שארפ. אם מישהו היה מגיע מבחוץ הוא בחיים לא היה מנחש שהוא בן 35. לנו אין שאלות לגבי היכולת שלו".

בני השרון (גיא איזנר)
בני השרון (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

הקפטן, ארז כץ, שמתחיל עונה חמישית בשרון, אמר: "מנקודת המבט שלי בתור שחקן שמוביל את המועדון הזה, זה המשכיות. לי זה כבוד גדול להתחיל את העונה החמישית שלי בקבוצה. אנשים לפעמים לא מתייחסים אלינו, אבל זה מועדון גדול, רציני ומתנהל ברמה הכי גבוהה בארץ. זה גם כיף גדול להיות חלק מזה. בשנים האחרונות היינו מאוד קרובים והה חסר לנו תמיד את הגרוש ללירה במשחקים הגדולים. הגענו בשנה שעברה לגמר הגביע ולקחנו את מכבי לסדרה של חמישה משחקים, שזה לא דבר שקורה כל יום, למרות עונה לא טובה. אני מקווה שנצליח השנה לזכות באחד התארים".

ארז כץ (גיא איזנר)
ארז כץ (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE