יממה לאחר ההדחה מהיורוליג נחתה הלילה גלבוע/גליל בנתב"ג. חרף הניצחון הנאה על המופארם ורשאץ' בסרביה, לא הצליחה האלופה למחוק את פער 13 נקודות ההפרש מההפסד במשחק הראשון בנוקיה, אך ודאי הצליחה להעלות את מד הביטחון בקבוצה.

עם נחיתתם בישראל עלו השחקנים על האוטובוס הקבוצתי ונסעו בחזרה לגלבוע. ליאור ליובין אמר ל-ONE עם נחיתת הקבוצה: "ישנתי בלילה כי המשחק היה מוקדם יחסית אז הספקנו להתאושש. אנחנו ניקח את הדברים הטובים והיו הרבה דברים טובים עשינו הופעה מאוד מכובדת, שיחקנו כדורסל טוב ועשינו הופעה מאוד ראויה לקבוצה".

על הביקורות שהושמעו כלפיו וכלפי הקבוצה לאחר ההפסד בנוקיה אמר ליובין: "אני קודם כל חושב שזה שיעור למי שאמר מה שאמר. אני לא חושב שהיינו צריכים להוכיח לאף אחד. התרכזנו בלהיות טובים ואם מישהו צריך ללמוד משהו מביקורות או דעות מוקדמות מדי זה מי שאמר את הדברים האלה. אני חושב שאנחנו לפחות שווי כוחות לוורשאץ' ובסופו של דבר זה נפל נקודה לפה ולשם".

גם גל מקל התייחס לנושא כשאמר: "לא חיפשנו להוכיח כלום, באנו לשחק כדורסל. כאב לנו המשחק ביום שלישי כי כמו שאמרתי לפני המשחק גומלין פערי הרמות הם ממש לא 13 הפרש בטח לא בארץ. במשחק הראשון התחלנו קצת עם התרגשות ובסוף המשחק חוסר ריכוז יצר את הפער הגדול. באנו לשם עם הרבה אמונה ומוטיבציה להוכיח קודם כל לעצמנו שאנחנו קבוצה טובה. אנחנו לא מתעסקים בלהוכיח לאחרים ובמה מה שאומרים עלינו.

ליאור ליובין בנתב
ליאור ליובין בנתב"ג (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אנחנו קבוצה צעירה וייקח לנו זמן להתחבר אבל אני בטוח שבסופו של דבר תהיה לנו קבוצה מצוינת. נתנו לדעתי משחק גדול,בטח במקום כמו סרביה. מהרגע הראשון הפגנו דומיננטיות, כמובן שהיו דברים שיכולנו לעשות יותר טוב כמו ריבאונד הגנה שאולי היו מביאים לנו את הכרטיס לשלב הבא. אני ללא ספק חושב שזאת החמצה ושאנחנו לא נופלים מוורשאץ' בשום קטגוריה, אבל זה טבעו של הספורט ומי שבא מוכן לוקח בסוף את הכסף ומגיע להם כל הכבוד.

אנחנו ממשיכים הלאה יש לנו את היורוקאפ. המסע הזה מאוד גיבש אותנו. היו תנאים מצוינים והיה לנו כיף. אנחנו מתים להתחיל את העונה בליגה".

ליאו ליונס (משה חרמון)
ליאו ליונס (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

ליאו ליונס הוסיף: "ידענו שיהיה לנו קשה למחוק את הפער מהמשחק הראשון. לא שיחקנו טוב במשחק הראשון וזה עלה לנו ביוקר. זה טוב אבל שאנחנו יודעים מה אנחנו שווים עכשיו ומה צריך לעשות כדי לנצח קבוצות חזקות כאלה. כל המסע הזה והמשחקים האלה עוזרים לנו הרבה לקראת הליגה ואנחנו מקבלים מקדמה על פני שאר הקבוצות".