בו מקאלב (מימין). עדיין יש פערים (רויטרס)
בו מקאלב (מימין). עדיין יש פערים (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

מכבי תל אביב טרם מיצתה את המשא ומתן עם שחקנה של פרטיזן בלגרד בעונה החולפת, בו מקאלב, ולמרות שהמשא ומתן עדין לא הניב פירות, בסביבתו של השחקן לא פוסלים את האפשרות שיגיעו לעמק השווה והשחקן ילבש צהוב בעונה הבאה.

בימים האחרונים שוקדים במכבי במרץ על השלמת הסגל לקראת העונה הבאה, כאשר עמדת הרכז נשארה פתוחה וגם דורון פרקינס, אשר האופציה עליו נכנסה לפועל, טרם החזיר את טיוטת החוזה שנשלחה אליו חתומה ובקבוצה עדין ממתינים לסגור את הפערים עמו.

במקביל לפרקינס נשמעו שמות רבים, אך השניים אשר באמת עומדים על סדר היום הם מקלאב עצמו וכן שארונאס יאסיקבציוס, שדחה הצעה מפאנתנייקוס ועדין מועמד להגיע להיכל.

לא ברור מה מהדברים יצא לבסוף אל הפועל, אך סגנית האלופה מקווה להשלים ממש בקרוב את מצבת הזרים שלה, זאת לאחר שמצבת הישראלים הושלמה כבר לפני מספר שבועות.

סוכנו של בו מקלאב, פטר ארסיץ', אמר היום ל-ONE בנושא האפשרות שמיוצגו יגיע למכבי תל אביב בעונה הבאה: "אנחנו מאוד רוצים להגיע למכבי תל אביב, מכבי זה מקום נפלא בשביל בו ואנחנו גם יודעים שמכבי מאוד רוצה את בו זה הכל עניין כלכלי. השוק באירופה השנה שקוע בבעיות לא קטנות בכלל וגם ההצעות שזורמות לא גבוהות, לפי מה שהבנתי גם מכבי לא ממהרת לשלם סכומים גבוהים והרבה קבוצות סוגרות את הברז".

פרקינס מול פארגו. ישתפו פעולה ביחד בעונה הבאה (קובי אליהו)
פרקינס. טרם החזיר את טיוטת החוזה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, מכבי תל אביב פנתה לשחקן לפני מספר ימים על מנת לבחון אופציה שיגיע לישראל בעונה הבאה, אך ההצעה לה זכה השחקן לא עלתה בקנה מידה אחד עם דרישותיו, זאת כאשר במקביל נמצאות במרוץ אחריו מספר קבוצות נוספות וביניהן גם פאנתנייאקוס היוונית וקבוצות נוספות בליגה הספרדית.

ארסיץ' התייחס גם לכך כאשר אמר: "דיברנו עם מכבי אנחנו יודעים שהיא רוצה את בו, אבל עד כה לא הושגו הסכמים בינינו כי היו פערים גדולים, אבל זה עוד לא סגור, אם מכבי תציע הצעה טובה יותר אז יש סיכוי לא קטן בכלל שבו יגיע לישראל, הוא מאוד רוצה ומאוד מעריך את מכבי, זה מועדון ענק ויכול מאוד להיות שזה בדיוק המקום בשבילו להמשיך את הצמיחה הגדולה שהוא עשה בקריירה שלו בשנים האחרונת".

שאראס. גם המועמדות שלו עדיין לא ירדה מהפרק (GettyImages)
שאראס. גם המועמדות שלו עדיין לא ירדה מהפרק (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

במכבי תל אביב אמרו ל-ONE בנושא מקלאב: "אנחנו מאוד אוהבים אותו, מאוד רוצים אותו אבל קשה לנו להאמין שהוא יגיע בעיקר, בגלל העלות הכספית שלו והפערים הגדולים שיש עמו, הוא לא סיכם עדיין ואנחנו לא יודעים גם אם יסכם בהמשך, הדבר היחיד שכן יודעים שהוא בהחלט מוערך ואהוב והיינו שמחים אם הוא היה מגיע".

את העונה האחרונה סיים מקאלב עם ממוצעים מצויינים כאשר ביורוליג קלע 13.4 נקודות למשחק, לקח 1.9 ריבאונדים וחילק 3.4 אסיסטים. בליגה האדריאטית קלע 12.1 נקודות בממוצע, לקח 1.9 ריבאונדים וחילק 2.8 אסיסטים. גם בליגה הסרבית העמיד ממוצעים לא פחות טובים וסיים את העונה עם 14.3 נקודות בממוצע, 1.8 ריבאונדים ו-3.4 אסיסטים.