שחקני ירושלים חוגגים (אלעד ירקון)
קבוצה הנוער סל של ירושלים דני חוגגת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מכבי  ראשון לציון והפועל ירושלים דני עדיין צמודות בצמרת הליגה הלאומית לנוער במחוז דרום, אחרי המחזור השישי. ראשון לציון גברה על מכבי פתח תקווה 75:84, בעוד הירושלמים ניצחו 60:99 אקדמיית וינגייט דרום.

בצפון, הפועל כפר סבא והפועל גלבוע/מעיינות מובילות אחרי שכפר סבא ניצחה 53:79 את אקדמיית וינגייט צפון, בעוד גלבוע/מעיינות ניצחו 76:90 את מכבי קרית גת.

מחוז צפוני:
אקדמיית ויינגייט צפון – הפועל כפ"ס 79:53
כפר סבא המשיכה את העונה המצויינת שלה. המשחק התחיל עם רבע הראשון צמוד. שלוש דקות לסיום המחצית האורחים הובילו בהפרש של שבע נקודות וירדו למחצית ביתרון 24:43.

במחצית השניה כפר סבא המשיכה להוביל עד הסיום וניצחה את המשחק. זה היה הפסדה החמישי של וינגייט צפון של רובי בלינקו בליגה.

מכבי קרית מוצקין – הפועל גלבוע/מעיינות 90:76
המשחק התחיל בשליטה של קרית מוצקין, שירדה למחצית 39:44. במחצית השניה קרית מוצקין הציגה משחק הגנה חלש והפועל מעיינות ניצלה את המצב וניצחה. זה היה ההפסד השלישי של קרית מוצקין, לעומתה הפועל מעיינות השיגה את ניצחונה הרביעי.

רובי בלינקו (ONE)
רובי בלינקו (ONE) | צילום: מערכת ONE

עירוני ניר נהריה - מכבי חדרה 37:68
נהריה השיגה בקלות רבה את ניצחון הליגה הרביעי שלה. זה גם היה ההפסד השלישי של חדרה.

המשחקים: אליצור נתניה - מכבי רעננה, מכבי חיפה - לב השרון והפועל עמק יזרעאל - בני הרצליה, נדחו ליום שבת.

מחוז דרומי: מכבי ראשל"צ – מכבי פ"ת 75:84
המשחק היה בשליטה של ראשון לציון שהובילה במחצית 29:39, אבל משחק התקפה מצוין של ראשון במחצית השניה נתן לה את היתרון וניצחה את המשחק. זה היה ניצחון שישי רצוף לראשון בליגה.

יניב בורגר.
יניב בורגר (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

א.ס רמת השרון – מכבי עופר ראשל"צ 81 :73
המחצית הראשונה היתה צמודה ובסופה רמת השרון הובילה 40:44. במחצית השניה רמת השרון הציגה משחק התקפה מצוין וניצחה את המשחק. אופיר אקסברדבלט אצל המנצחת עם 30 נקודות.

עירוני רמת גן – אליצור אשקלון 63:65
עירוני רמת גן שלטה במשחק מההתחלה ועלתה ליתרון 21:31 בסיום הרבע הראשון. ברבע השני אשקלון הציגה משחק הגנה טוב, עצרה את רמת גן ובהובילה במחצית 36:43.

המחצית השניה היתה צמודה, אבל בסוף רמת גן השיגה ניצחון ביתי. איגור מיור הצטיין בשורות רמת גן עם 24 נקודות. אצל המפסידה בלט גאל בן עמי עם 23 נקודות. זה היה הניצחון הרביעי של רמת גן בליגה.

דניאל ששר (אלעד ירקון)
דניאל ששר (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הפועל גבעתיים – הפועל ירושלים יובל 65:90
במחצית הראשונה התנהל משחק צמוד ובסופה בסוף גבעתיים הובילה 34:35. במחצית השניה היה משחק התקפה מצוין של גבעתיים, שנתן לה את הניצחון. זה היה הניצחון השני של גבעתיים בליגה.

במשחק נוסף: הפועל ירושלים דני ניצחה את אקדמיית וינגייט דרום 60:99. המשחק בין מכבי שוהם למכבי תל אביב נדחה ליום שבת.