400 אוהדים נלהבים חמושים ברימוני עשן ואבוקות הגיעו הערב (שלישי) לאימון פתיחת העונה של הפועל חולון כדי לזעוק שאת המנגינה הזו אי אפשר להפסיק.

לאחר קיץ שלווה בהרבה סימני שאלה לגבי עתידה של הקבוצה החתימו הנמרים מחולון את דני פרנקו כמאמן, החזירו לקדנציה נוספת את מורן רוט שהיה שותף לאליפות ההיסטורית לפני כשלוש שנים ובנוסף הביאו את עמית בן דוד, ג'יימי ארנולד, ניר כהן, הזר החד והמבטיח רוברט הייט והפורוורד הניו זילנדי ריץ' מלצר.

כדי להשלים את סגל השחקנים הישראלים שלה החתימה היום את עידו סטולרו בן ה-22 ששיחק בעונה שעברה בליגה הלאומית וישמש כגיבוי לקו האחורי של הקבוצה.

שחקן נוסף שמתאמן עם הקבוצה בימים האחרונים הוא הגארד דרור דווידי שגדל בחולון ובשלוש השנים האחרונות היה חלק מהרוטציה של עירוני אשקלון וכרגע מנהל מו"מ לגבי הצטרפותו בעונה הקרובה.

האוהדים מדליקים אבוקות באולם הפחים (גיא איזנר)
האוהדים מדליקים אבוקות באולם הפחים (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

עם זאת, בניגוד גמור להתלהבות האוהדים, המאמן דני פרנקו נשמע הרבה פחות נלהב מפתיחת האימונים: "אני חייב להגיד את האמת, אני לא ממש מתרגש, בגלל כל ההתארגנות המאוחרת והפער שנוצר בינינו לבין שאר הליגה. אני מעריך שהסגל יושלם ונגיע לקראת פתיחת העונה ההתרגשות תעלה. בסך הכל קורה כאן משהו טוב, זה אתגר גדול עבורי".

מורן רוט (גיא איזנר)
מורן רוט (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

הגארד שחזר אל הקבוצה, מורן רוט: "ההרגשה מצויינת, תהיה לנו קבוצה טובה ואטרקטיבית". מורן התייחס גם לקרע בינו לאוהדים בעקבות המעבר לירושלים: "אני מבין לליבם, אבל סך הכל מכל הקבוצות ששיחקתי בהם כאן היה לי את החיבור הכי טוב, חלק גדול מהחזרה שלי הוא הקהל ושני הצדדים רוצים להצליח".

אוהדי חולון (גיא איזנר)
אוהדי חולון בהתלהבות באימון הפתיחה (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

ג'יימי ארנולד הוסיף: הפועל חולון תמיד מפתיעה, תמיד יש ציפיות וקהל עם הכי הרבה אנרגיה והתלהבות שיש בליגה. אני מקווה שנצליח להפיק יחד את המירב".

עמית בן דוד: "היה קיץ לא אידיאלי לכולנו, אנחנו שמחים שבסוף כולם פה. הבסיס טוב והפועל חולון חיה ונושמת"

אחרי קיץ לא קל, איך תיראה העונה? (גיא איזנר)
אחרי קיץ לא קל, איך תיראה העונה? (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE