הפועל חולון תפתח את עונת 2010/11 רק בעוד חודשיים וחצי. עד אז החליטו אוהדי הקבוצה בשיתוף ההנהלה להרים מופע ריקוד ראשון מסוגו בארץ על מנת להגביר את המודעות העירונית בין התושבים לקבוצה וגם כדי לקדם את מכירת המנויים לעונה הקרובה, שתחל לקראת סוף חודש אוגוסט.

באירוע שנערך במוצאי שבת בקניון חולון נטלו חלק להקת המעודדות של הפועל חולון, רקדני המרכז למחול רעים, עשרות אוהדי הפועל חולון והכל בניהולה האמנותי של קארין ארביב. כמו כן, גם עמית בן דוד ודגן יבזורי, שחקני הקבוצה החדשים, כיבדו את האירוע הנאה בנוכחותם.

יבזורי התייחס לאירוע ואמר: "מה שקרה כאן הערב מאוד הרשים אותי, עוד לא החלה העונה וכבר יש טירוף גדול כזה. אני מאוד שמח לראות את זה. אין לי ספק שהאוהדים, בלי קשר לציפיות שלי מהקבוצה, יתנו את כל מה שהם יודעים כדי להרים אותנו כל משחק ואני מקווה שנוכל להחזיר להם. אני מבטיח לקהל שלנו שתהיה עונה טובה. אני מאוד מקווה שנגיע רחוק יחד איתם".

עמית בן דוד, שלו זו קדנציה שניה במדים הסגולים, אמר: "אחלה אווירה, כיף מאוד לראות את כל האנשים האלה. יש למה לצפות כשרואים את הארגון הזה. באופן אישי כיף מאוד לחזור לפה לקדנציה שניה.

"הדברים כאן קצת השתנו מאז הפעם הקודמת ששיחקתי בחולון. הקבוצה הלכה קדימה ולקחה אליפות וגביע. אנחנו ניתן את הכל העונה למען האוהדים האלה. הצוות המקצועי שנבנה פה יחד עם הקהל הזה יכול לקחת את הקבוצה הזאת רחוק מאוד".

אוהדי חולון בריקוד מתואם להפליא (גיא אייזנר) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי חולון בריקוד מתואם להפליא (גיא אייזנר) | צילום: מערכת ONE

עוד הוסיף בן דוד: "אני מאוד שמח להיות פה יחד עם מיקי דורסמן ודני פרנקו. אני מאמין שהחיבור ביניהם לבין השחקנים שיגיעו לכאן יביא אותנו להצלחות".

רבינוביץ´, יבזורי ובן דוד (גיא אייזנר) (צילום: מערכת ONE)
רבינוביץ´, יבזורי ובן דוד (גיא אייזנר) | צילום: מערכת ONE

דודו אלקלעי, מנהל השיווק של הפועל חולון, אמר: "עשינו כאן קונספט ראשון מסוגו לקבוצת ספורט בישראל. זה משהו שהוא ראשוני וייחודי, אנחנו מאוד גאים בו. המטרה היא לשווק את הקבוצה בתוך העיר ולהגביר את המודעות אצל התושבים. עבדנו על האירוע הזה קרוב לחודש ימים. הקליפ הזה קידם את הקניון, את להקת המעודדות וכמובן את הקבוצה. אני מאמין שהעונה נצליח להגיע לאלף מנויים – זאת המטרה שהצבנו לעצמנו לקראת פתיחת המכירה".

אוהדי חולון. כרגיל יהיו ה-X פאקטור (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי חולון (גיא אייזנר) | צילום: מערכת ONE

קארין ארביב, כוריאוגרפית מעודדות הפועל חולון, סיכמה: "לקחנו רקדנים מכל העיר חולון כדי להרים קליפ שיעורר הדים בעיר ויביא למודעות גבוהה יותר בקרב התושבים. הפועל חולון היא קבוצה שמאוד מחוברת לתושבים, אבל תמיד יש לאן לשאוף בנושא הזה.

"ההישגים של חולון בשלוש השנים האחרונות מדברים בעד עצמם. המנהלת הרימה את הכפפה והרימה את נושא המעודדות למשהו שהוא מכובד וראוי. אני מצפה שתחום המעודדות בליגה יתפתח כי זהו תחום מקצועי לכל דבר. המעודדות מתאמנות לכל אורך השבוע ואנחנו ביחד עושים את הכל כדי להעמיד את הנושא הזה בשורה הראשונה", סיכמה ארביב. 

אוהדי חולון (גיא אייזנר) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי חולון (גיא אייזנר) | צילום: מערכת ONE