יעקב ג´ינו. הפסד לעתודה (קובי אליהו)
ג´ינו. יוצאים למחנה אימון בנהריה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

נבחרת העתודה בהדרכתם של יעקב ג'ינו ואורן אהרוני גברה היום (שישי) 68:86 על הנבחרת האולימפית בהדרכת רוני בוסאני ודני גוט, במשחק הכנה ראשון מתוך סדרה של שלושה.

למשחק ששוחק באולם הכדורסל ע'ש רלף קליין באבן יהודה, הגיעו נציגי איגוד הכדורסל וביניהם חבר ההנהלה, יגאל אריאלי, יו"ר הוועדה המקצועית לשעבר, איתן רוב ויו"ר בני השרון, אלדד אקוניס. כמו כן נכח במשחק, מאמן הנבחרת הבוגרת- אריק שיבק.

בתום הרבע הראשון הובילה האולימפית 16:20. עם תחילת הרבע השני צומצם ההפרש ושחקני העתודה לחצו על כל המגרש. ארבע דקות לסיום המחצית הראשונה עלו שחקני העתודה ליתרון של נקודה אחת- 28:27 לנבחרת העתודה. דקה וחצי לפני תום המחצית הראשונה, עלתה נבחרת העתודה ליתרון שיא של 7 נקודות- 34:27.

למחצית ירדו שתי הנבחרות כשהתוצאה על הלוח הראתה- 41:31 לזכות נבחרת העתודה. שבע דקות לסיום הרבע השלישי עלו שחקני העתודה ליתרון של 13 נקודות- 48:35 וביתרון דומה הוא גם הסתיים- 66:52.

בסיום- ניצחון של נבחרת העתודה על הנבחרת האולימפית, בתוצאה: 86:68. 50 איש צפו במשחק, שבו שפטו דודי רומנו ויואב לובשיץ.

הרבו לקלוע לעתודה: טל קרפלס 14 נקודות, ג'ק כהן 12 נקודות.

הרבו לקלוע לאולימפית: רביב פיטשון 13 נקודות, אלעד כנפו 8 נקודות.

רוני בוסאני (אמיר לוי)
רוני בוסאני (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מאמן העתודה, יעקב ג'ינו, אמר בסיום המשחק: "זהו משחק הכנה שני שלנו. אנחנו נמצאים באיחור רציני בגלל אליפות צה"ל. בתחילת השבוע תצא הנבחרת למחנה אימון בנהריה, במהלכו נשחק שני משחקים נוספים מול הנבחרת האולימפית ונקווה שנוכל להתגבש בתוך זמן קצר".

מאמן האולימפית, רוני בוסאני אמר: "משחק ההכנה מול נבחרת העתודה נועד כדי שנוכל להכיר את השחקנים הנמצאים ברשותנו. נבחרת העתודה עושה את הכנותיה לקראת אליפות אירופה ואנו מקווים שנוכל לעזור להם במסגרת משחקי ההכנה המתוכננים בין שתי הנבחרות".