אייברי בראדלי. בלאגן בינו לבין הקבוצה (איתי ישראל)
אייברי בראדלי. עוזב במפתיע (איתי ישראל) | צילום: מערכת ONE

יום סוער עובר על הפועל ירושלים. לאחר החתמתו הערב של דן גרונפלד, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, וללא כל קשר, החליט הערב אייברי בראדלי לעזוב את הקבוצה באופן חד צדדי. החלטתו של בראדלי התקבלה לאור האפשרות ההופכת לריאלית מרגע לרגע כי השביתה ב-NBA תסתיים בעתיד הקרוב.

יש לציין כי על-פי החוזה שנחתם בין הצדדים, היה בראדלי רשאי לעשות זאת עד ליום שבת הקרוב. בראדלי ישחק בשורות האדומים במחזור הרביעי ביום שני הקרוב מול ברק נתניה, ולמחרת ימריא חזרה לארה"ב.

קשה להאמין כי בראדלי יזכור לטובה את שהותו בישראל. הגארד הצעיר, שיחגוג החודש את יום הולדתו ה-21, יצא לראשונה מתחומי מולדתו וחתם בשורות האדום בעקבות השביתה בליגה הטובה בעולם.

בתחילת שהותו חווה בראדלי חבלי לידה לא פשוטים והתקשה להסתגל לחיים בישראל הרחוקה מביתו, אולם שחקני הקבוצה לקחו אותו תחת חסותם וסייעו לו במשימת ההתאקלמות. לאחר השבוע הראשון בבירה החל בראדלי להפגין יכולת גבוהה באימונים שהרשימה את כל הנוכחים.

אייברי בראדלי (משה חרמון)
אייברי בראדלי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

את משחקי גביע צ'אנס ואת המחזור הראשון בליגה ראה בראדלי מהצד, והוא ערך את הופעת הבכורה שלו בתבוסה להפועל גליל/גלבוע, בה קלע 7 נקודות באחוזים רעים ואיבד 4 כדורים. בהפסד במחזור השלישי לעירוני אשקלון הפגין בראדלי יכולת גבוהה, וקלע 21 נקודות באחוזים גבוהים מהשדה.

יש לציין כי לאורך כל שהותו הקצרה בישראל, עסקה התקשורת רבות באפשרות עזיבתו את הקבוצה. בראדלי, המודע לשמועות הרבות, צייץ בלילה האחרון בטוויטר ואמר: "אני לא מושלם אבל אני משתפר מדי יום". בראדלי ביקש לענות למקטרגים באמצעות הציוץ ובאמצעות הבטחה לשחק טוב יותר, אולם כאמור החליט הערב באופן חד צדדי לעזוב את הקבוצה, לשוב למולדתו שמעבר לים וכך לסיים את ההרפתקה בארץ הקודש.