נבחרת הקדטיות של ישראל בכדורסל הגיעה היום (שני) בצהריים אל מוזיאון החוויה האולימפית במטרה לשאוב מעט עידוד ומוטיבציה לקראת טורניר אליפות אירופה במקדוניה.

הנבחרת הגיעה בסגל מלא יחד עם עוזרת המאמן והשחקנית שחזרה מפרישה העונה, תמר מעוז, והמאמן ארז דגן. הנבחרת התקבלה על ידי מנכ"ל הוועד האולימפי, ישראל זינגר, שהסביר מה מצפה להן בסיור ואיחל לבנות בהצלחה במשחקי אליפות אירופה.

המאמן ארז דגן אמר בסיום הסיור: "אין ספק שהסיור כאן מאוד מרגש וזאת הסיבה שהגענו לכאן היום. זה נותן זריקת עידוד לבנות ואני מקווה שהן קיבלו מפה גם מוטיבציה. הסיור פה תורם וגם מאוד מגבש. פנינו כרגע לאליפות אירופה ואנחנו רוצים לעשות שם את הטוב ביותר".

אחת מהשחקניות המרכזיות בנבחרת היא הדר לוי, שהוסיפה: "אין ספק שהתרגשנו במהלך הסיור, זה משהו שכל ספורטאי צריך לעבור. עכשיו אנחנו מתמקדות באליפות במקדוניה. יש לנו טורניר הכנה עוד לפניו, אבל נקווה שהסיור הזה יעזור ויתרום לנו ויכניס בנו עוד אנרגיות. בנוגע לציפיות באליפות, אנחנו שואופות להגיע הכי רחוק שאנחנו יכולות".

בנוסף לנבחרת הקדטיות, הגיעה לחוויה גם נבחרת העתודה בכדוריד, שתשתתף אף היא באליפות אירופה בברטיסלבה, בה תשחק נגד נבחרות פורטוגל, סלובקיה ואיסלנד. גם נבחרת הכדוריד התקבלה בחום על ידי הוועד האולימפי וקיבלה מילות ברכה מהמנכ"ל זינגר.

ארז דגן ותמר מעוז  (גיא איזנר)
ארז דגן ותמר מעוז בסיור במוזיאון (גיא אייזנר) | צילום: מערכת ONE

קפטן הנבחרת אורן מיירוביץ' התייחס לסיור ואמר: "האמת שאני כבר הייתי כאן ולכן אני יכול להגיד שאני בטוח שהסיור כאן יתרום לנבחרת. אנחנו נמצאים בהכנות לקראת אליפות אירופה. קל זה בטח לא יהיה כי אנחנו מתמודדים נגד נבחרות באמת ברמה הגבוהה ביותר באירופה, אבל אנחנו מכוונים להגיע לשלב הבא וזה אומר להיכנס ל-1-8 של אירופה. זה יהווה הישג בשבילנו".

נבחרת העתודה בכדוריד (גיא אייזנר)
נבחרת העתודה בכדוריד (גיא אייזנר) | צילום: מערכת ONE