שאראס ופאפאלוקאס. בקרוב ביחד? (GettyImages)
שאראס. לא צפוי ללבוש צהוב העונה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

הליטאי, שרונאס יאסיקיבצ'יוס הפתיע את ראשי מכבי תל אביב כששלח מייל באמצעות סוכנו, שההצעה שסגנית האלופה הציעה לו נמוכה והוא מסרב להגיע לקבוצה.

ל-ONE נודע שהנהלת מכבי מאוד רצתה לראות את שאראס חוזר להנהיג את הצהובים אולם עם כל הכבוד לליטאי הוא כבר לא סחורה חמה כפי שהיה לפני חמש שנים וההצעה שהוצעה לו היא מיליון דולר נטו לשנתיים, כך נודע ל-ONE.

בשיחה האחרונה שהתקיימה בין הצדדים הובהר לסוכנו של שאראס שהסכום אינו ניתן כדי לפתוח במשא ומתן, זה הסכום אם רוצה ייקח ואם לא רוצה לא קרה שום דבר.

במכבי תל אביב אישרו את הידיעה ל-ONE ואמרו: "הצענו לשאראס הצעה יפה מאוד ואפילו נדיבה והבהרנו שזו לא הצעה פתוחה למשא ומתן. ברגע שקיבלנו מייל שהתשובה שלילית מבחינתנו נגמר המשא ומתן ושאראס לא יבוא למכבי".            

למרות שבמכבי מבהירים כי מדובר בהחלטה סופית כבר למדנו משנים עברו שדברים עוד יכולים להתהפך ולהשתנות ולכן כפי שזה נראה כרגע שאראס לא יצטרף למכבי אבל אם יחזור בו מהתשובה השלילית ויתכופף להצעה של מכבי, היא לא תסגור את הדלת בפניו.

דייויד בלאט (יניב גונן)
דייויד בלאט (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בשעות האחרונות, נפוצה שמועה כאילו דייויד בלאט, מאמן הקבוצה אינו רוצה בשאראס כמנהיג המועדון ובמכבי מיהרו להכחיש ולהבהיר: "כל סיפור אי הגעתו של שאראס קשור לכסף בלבד".