אפי בירנבוים עצבני. יעמוד לדין (גיא בן זיו)
בירנבוים. הפסד למכבי אשדוד (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

במשחק אימון שנערך הערב (ראשון) ב"בית מכבי" שבראשל"צ ספגה הקבוצה הביתית הפסד נוסף והפעם לעולה החדשה, מכבי אשדוד, שבעזרת ריצת 0:21 ברבע האחרון הכריעה את המשחק לטובתה וניצחה 78:89.

חניכיו של אפי בירנבוים הובילו ברוב שלבי המשחק אך לא הציגו יכולת משכנעת ובעקבות האכזבה מסגל השחקנים הנוכחי, צפוי הצוות המקצועי לבצע מספר שינויים בקרוב מאוד כאשר שמו של דוויין מיצ'ל כבר הוזכר כמועמד כשם אופציית החלפתו של טמיר אריאלי הצעיר הועלתה על הפרק. באשדוד, שעדיין חסרה סנטר זר ומשחקת עם שלושה זרים בלבד, בלטו מאיר טפירו הוותיק והפורוורד, ג'וש דאנקן.

קלעו לאשדוד: ג'וש דאנקן 24, מאיר טפירו 18, ג'וש קארטר 16, שון דניאל 12, ראמל בראדלי וניב ברקוביץ' 7 כל אחד, יאן מרטין 3, אור איתן 2. קלעו לראשון לציון: דניס קלמנטה 18, יהוא אורלנד 14, ריימר מורגן 13, ניצן חנוכי 11, אייל שולמן 8, ארון מגי 7, דרל טאקר 5, איגור נסטרנקו 2.

במשחק אימון נוסף שנערך בין שתי קבוצות מהליגה הבכירה סיימו בני השרון ועירוני אשקלון בשוויון 81. המשחק נערך באולם של הקבוצה הדרומית כאשר בשורות בנה"ש נעדר שחקן המפתח של הקבוצה, הפורוורד בן ה-35, לי ניילון.

פרקינס וסטיל. 20 נקודות לגארד של בני השרון (קובי אליהו)
פרקינס וסטיל. 20 נקודות לגארד של בני השרון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

למרות זאת הצליחו חניכיו של דן שמיר להישאר צמודים למארחת לאורך כל שלבי המשחק כשבמחצית מורה לוח התוצאות על שיוויון 45. קלעו לאשקלון: גייב פרואיט 18, טים פיקט 17, תומאס טרל וראשון טרנר 10 כל אחד, אחיעד בוקרא 8, ארז מרקוביץ' 6, דזמון פארמר ודרור חג'ג' 5 כל אחד, ליאור ליפשיץ 3.

קלעו לבני השרון: שון ג'יימס ורון סטיל 20 נקודות כ"א, פיליברטו ריברה 13, דן גרונפלד שחזר מפציעה 11, ארז כץ 7, בן רייס 5, שרון ששון 3, עמית תמיר שעדיין מתאמן עם הקבוצה אך לא חתם בשורותיה הוסיף 2 נקודות.