וויל סולומון. כבר הסתבך בעבר מחוץ למגרשים
וויל סולומון. כבר הסתבך בעבר מחוץ למגרשים | צילום: מערכת ONE

פחות משבועיים לאחר ששון וויליאמס שוחרר מן הקבוצה, בהפועל ירושלים ממשיכים להיתקל בבעיות עם שחקניהם הזרים. הפעם היה זה תורו של וויל סולומון להסתבך בפרשיה לא נעימה, פחות מיומיים לפני שהוא עולה עם יתר חבריו על המטוס לבלגיה, לקראת מוקדמות היורוקאפ מול ליאז'.

רכזם של האדומים בילה בלילה שבין שישי לשבת בתל אביב, יחד עם חבריו לקבוצה, ג'ייסון ריץ' ודיון דאוול. במהלך הבילוי, נתקלו בשחקנים נוספים מרחבי הליגה, ובין סולומון וגייב פרואיט, שחקנה של עירוני אשקלון, התחיל דין ודברים שעיקרו ויכוח מי מבין השניים שחקן טוב יותר.

הדיבורים התפתחו לקללות ולא היה חסר הרבה בכדי שתגרה תתפתח במקום, אך זו נמנעה בידי הנוכחים במקום, מסעדה תל-אביבית ידועה. עדיין לא ברור מדוע קרה הדבר דווקא בין השניים.

בקבוצה ביקשו להשקיט את הרוחות לקראת הנסיעה לבלגיה, וגורמים הבהירו כי השחקן לא צפוי לעלות לוועדת משמעת וכי סוגיה זו אף לא עלתה על הפרק. כמו כן, סיפרו כי השחקן עצמו לא מייחס למאורע חשיבות גדולה וחזר להתאמן במוצאי שבת במלוא המרץ.

גייב פרואיט. הספיק להסתבך גם עם וויל סולומון (גיא איזנר)
גייב פרואיט. מה יקרה כשיפגוש את סולומון במגרש? (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

דובר הקבוצה, דן שושני, הגיב על הדברים: "היה ויכוח מילולי בין השניים, סביב השאלה מי מביניהם שחקן יותר טוב, וזה הסתיים בכך. לא היו שום מכות ומבחינתנו האירוע הסתיים ואנחנו לא רואים שום דבר מעבר לזה וחבל שעושים פה עניין מכלום".

על אף שסולומון ידוע כאישיות חביבה ביותר על הפרקט ומחוצה לו, הוא כבר הסתבך בעברו, כאשר שיחק במדי פנרבחצ'ה-אולקר. במהלך נסיעה במונית התפתחה תגרה בינו ובין הנהג והדבר העיב על תרומתו המקצועית.