רמת השרון. מול ראשל
רמת השרון. מול ראשל"צ במחזור הראשון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אליצור ראשון לציון תחליף את מעגן מיכאל בליגת העל לנשים לאחר שהקבוצה הגישה היום (שני) לבקרה התקציבית את הערבויות הדרושות. לפני מספר שבועות הודיעה מעגן מיכאל כי החליטה לא לשחק לליגת העל בעונה הקרובה בעקבות מחלוקות בין המועדון לבין הקיבוץ.

בימים האחרונים פנו באיגוד הכדורסל למספר קבוצות מהליגה הלאומית במטרה שאחת מהן תחליף את מעגן מיכאל. המועמדות העיקריות לעליה היו הפועל פתח תקווה, אליצור ראשון לציון ואס"א ירושלים כאשר גם תל כביר נכנסה למירוץ.

ראשון לציון עלתה רק בעונה שעברה לליגה הלאומית מהליגה הארצית ובנתה את עצמה במהלך הקיץ בכדי לעלות לליגה הבכירה. את הקבוצה מאמנת גליה אורבך שבשנים האחרונות עמדה על הקווים של בני יהודה. יחד איתה הגיעו לא מעט שחקניות שבעונה שעברה לבשו את המדים של בני יהודה וכעת יצטרכו לבחור האם לעלות עם הקבוצה לליגת העל.

בראשל"צ יצטרכו לבנות בשלושת השבועות הקרובים קבוצה שתתאים לליגת העל וכבר במחזור הראשון צפויות לבנות משימה קשה כשתפגשנה את הדאבליסטית רמת השרון.

חגיגות באולם הפחים (ניר בוקסנבאום)
חגיגות באולם הפחים (ניר בוקסנבאום) | צילום: מערכת ONE


אליצור חולון תשחק באולם הפחים
שכנתה של ראשל"צ, אליצור חולון, תשחק באולם הפחים לפחות בחלק הראשון של העונה. הקבוצה שאותה מאמן טל נתן, תאלץ לנדוד לאולם הפחים מכיוון שאולם מכבי חולון עדיין לא מוכן. עד שיסתיימו ההכנות, ישחקו החניכות של טל נתן באולם הפחים שבו משחקת גם קבוצת הגברים.