שרון אברהמי:
שרון אברהמי. רכש ראשון לאוסישקין (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל אוסישקין, שתשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית ביצעה אמש את ההחתמה הראשונה שלה לעונה הקרובה כאשר החתימה לשנתיים את הגארד-פורוורד אלעד אליהו ששיחק בעונה שעברה בהפועל חיפה והעמיד בה ממוצעים יפים של 15.5 נק' ו-4.7 ריב' ו-40% לשלוש למשחק.

אליהו שגדל במחלקת הנוער של הפועל ירושלים שיחק בעבר בליגת העל עם א.ס. רמת השרון ואליצור קריית אתא. זו תהיה עונתו השלישית עם המאמן שרון אברהמי יחד איתו הצעיד את קריית אתא לעונה חלומית ועלייה לליגת העל. אליהו יצטרף למתן נאור, ירון להט, יריב רוקני, טוהר חיימוביץ' וגל איתן שכבר חתומים בקבוצה.

אלעד אליהו היה נרגש ואמר לאחר החתימה: "אני מאוד שמח וגאה לחתום בהפועל אוסישקין, אני כבר מחכה לפתיחת האימונים, לשמוע את הקהל ואת הטירוף שיש בקבוצה הזאת. אני יודע שיש מאיתנו הרבה מאוד ציפיות ואני מתכוון לעשות הכול על מנת שנעמוד במטרות שלנו".
 
מאמן הפועל אוסישקין, שרון אברהמי, הוסיף: "עברתי עם אלעד שנתיים נפלאות בקריית אתא, הוא שחקן מצוין ובן אדם עוד יותר מצוין ואלו סוג השחקנים שאנחנו רוצים לראות בקבוצה שלנו. אני מאמין שהשנה הזאת צריכה להיות שנת הפריצה שלו, הוא פוטנציאל גדול שיכול להפוך לשחקן ליגת על לגיטימי".          

מתן נאור. ינסה להוביל את אוסישקין לליגת העל (שי לוי)
מתן נאור. ינסה להוביל את אוסישקין לליגת העל (שי לוי) | צילום: מערכת ONE