ליגת הנשים תיפתח רק בעוד חודשיים אך עושה הרושם שאוהדי אליצור נתניה כבר מוכנים לקראת העונה הקרובה. היום (ראשון) התקיים בעיר מפגש אוהדים במסעדת "בלמארי", בין אוהדי הקבוצה לשחקניות במטרה לקרב את המועדון לקהילה ולמשוך אוהדים חדשים לקראת פתיחת העונה החדשה. יש לציין שהמפגש התקיים בפעם השניה ברציפות אחרי שבמועדון יזמו את הרעיון כבר בשנה שעברה.
 
השחקנית החדשה של המועדון, שהצטרפה השנה, שירלי שבתאי אמרה באירוע: "נחמד מאוד שהאוהדים מגיעים ומראים תמיכה, נקווה שהם יגיעו למגרשים ואנחנו נעשה את העבודה שלנו על המגרש והם ביציע. ניהלתי עם נתניה משא ומתן כבר כמה שנים ושמעתי רק דברים טובים על נתניה, שמדובר בבית חם וששחקניות צעירת מגיעות לפה ומתפתחות וזה כרגע מה שחשוב לי, להשתפר ולהראות מה אני מסוגלת לתת".

"ברמה האישית המטרה שלי זה להשתפר ולשפר את המשחק שלי ולהתקדם ברמה האישית והקבוצתית. אחרי שלקחתי את האליפות בליגה הלאומית היה נכון לעלות ולשחק בליגת העל ואחרי ששיחקתי שנה בליגת העל נכון להתקדם לקבוצה כמו נתניה", הוסיפה.

דובר הקבוצה, סשה רוזנבלט אמר: "זאת יוזמה שאנחנו ממשיכים שנה שניה, היוזמה הגיעה מהרצון שלנו להיות קרובים לאוהדים, אומרים שאוהדים וקבוצה זאת משפחה אחת גדולה. המטרה היא מפגש בין השחקניות עם האוהדים. אנחנו בונים סגל שהמטרה שלו היא שהבנות יהיו מאוד קרובות לעיר, המפגש הזה זה חלק מהעניין. אנחנו בונים את הסגל לאט לאט. בסופו של דבר אנחנו רוצים להביא כבוד לעיר נתניה ואני בטוח שנעשה את זה".

האוהדים עם השחקניות. "נחמד מאוד" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
האוהדים עם השחקניות. "נחמד מאוד" (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אחד מהאוהדים, קובי עמר ציין: "המטרה היא לגבש את האוהדים וליצור שיתוף פעולה בין הקבוצה לאוהדים ולהביא את האנרגיות האלו למגרשים. מאיפה הג'וק של כדורסל הנשים? לפני שנתיים עשינו פגישה עם הנהלת הקבוצה שבה הם ביקשו שנגיע למגרש ונרים את הקהל ואני שמח שהצלחנו בזה".

שירלי שבתאי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
שירלי שבתאי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
רוני בן נון סשה ושירלי שבתאי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
רוני בן נון סשה ושירלי שבתאי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE