שי דורון ורמלה. מסתכלות קדימה (משה חרמון)
שי דורון ורמלה. מסתכלות קדימה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

אליצור רמלה בהחלט יכולה להיות מרוצה מהניצחון 65:75 על דינמו נובוסיבירסק הרוסית אמש (חמישי). מלבד צמד הנקודות שהעמיד את הקבוצה של עדן ענבר במקום הראשון בבית 6, יכולים בעיר להיות מרוצים בעיקר מהיכולת הטובה של הגארדית טנישה רייט, שהגיעה הקיץ למועדון ואחרי המשחק אמש בו קלעה 23 נקודות אפשר להגיד שהחלה פורעת את השטרות.

מי שהיה ספק בנוגע לכשירותה למשחק היא הקפטנית שי דורון, שנפצעה במחזור הליגה האחרון, אך עברה טיפולים אינטנסיבים לפני המשחק ובסוף לקחה בו חלק ואף הפגינה יכולת גבוהה. דורון תמשיך לעבור טיפולים בקרסול הפצוע כדי להכשירה לקראת משחק הליגה הקרוב ביום שני (19:30) נגד אליצור נתניה בבית. על המשחק הקרוב אמרה דורון: "נתניה היא לא משוכה קלה. בכלל, בליגת העל שלנו אין משוכות קלות וזה היופי שבליגה, לזה התגעגעתי. לא היה כיף לשחק בליגה אם היו בה משחקים קלים, זה היופי".

גם מאמן הקבוצה עדן ענבר התייחס ליריבה הקרובה מעיר היהלומים כשאמר: "נגיע ביום שני לנצח, כמו שאנחנו מגיעים לכל משחק, אבל נתניה תגיע באותה הגישה. אני בטוח שלא יהיה משחק קל כי אין משחקים קלים".

אתמול היה אמור להתקיים הדיון בוועדת המשמעת לקבוצת הנשים של הפועל תל אביב, שביקשה לבטל את המשחק במחזור הקודם נגד אליצור ראשון לציון. כזכור, בקשת הקבוצה נדחתה והיועץ המשפטי החליט להעמיד את הקבוצה לדין. אלא שהפועל עירערה לבית הדין העליון של איגוד הכדורסל וכל עוד לא מתקיים דיון בבית הדין העליון, היועץ המשפטי לא יכול להעמיד את הקבוצה לדין. בנוסף, אייזנברג הגיש בקשה לדחיית משחקה הקרוב של הקבוצה ביום שני מכיון שלא הצליח לצרף שחקניות חדשות לקבוצתו, בה 4 שחקניות בלבד.

עדן ענבר (יוסי ציפקיס)
עדן ענבר (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE