בן רייס. נשאר בקבוצה, בניגוד לאחרים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
בן רייס. נשאר בקבוצה, בניגוד לאחרים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

פחות מיממה לאחר ההודעה הרשמית על מינויו של רועי חגאי למאמן הקבוצה, הודיעה היום (שני) בני השרון/הרצליה על השארתו של בן רייס לעונה רביעית ברציפות בקבוצה והחזרתם לסגל של בוגרי מחלקת הנוער של המועדון, תום חבקין וגיא לביא, אחרי שבעונה שעברה הושאלו לקבוצות מליגת המשנה.

רייס (21 ,1.98), גארד/פורוורד, בוגר מחלקת הנוער של מכבי תל אביב, היה אחד השחקנים הצעירים הבולטים בליגת לוטו בעונה החולפת כשבעונתו השלישית בשרון רשם ממוצעים של 6.6 נקודות ו-3.1 ריבאונדים ב-18 דקות לערב.

חבקין (2.00 ,20), סמול פורוורד, בוגר מחלקת הנוער של בני הרצליה ואחד השחקנים המובילים של נבחרת העתודה שסיימה אמש את הופעותיה באליפות אירופה דרג ב', הוביל בעבר את תיכון היובל לאליפות בתי הספר ולאחר שסיים גיל נוער חתם בבני השרון על חוזה לארבע עונות.

בעונה שעברה הושאל חבקין להפועל בארי, שירדה בסיום העונה מהלאומית לארצית. במדי בארי רשם חבקין ממוצעים של 8 נקודות (60 אחוז לשתיים,44 אחוז לשלוש ו-61 אחוז מהקו) ו-2.6 ריבאונדים ב-20.6 דקות.

בירנבוים, חגאי ואבן על הספסל (יעל מרגלית) (צילום: מערכת ONE)
בירנבוים, חגאי ואבן על הספסל (יעל מרגלית) | צילום: מערכת ONE

לביא (1.88 ,20) גארד שמשחק בעמדת הרכז, בוגר מחלקת הנוער של מכבי רעננה, נחשב לאחד הכשרונות הבולטים לגילו וחתם לפני שנתיים על חוזה ללא פחות משש עונות במועדון מהשרון.

לביא הושאל בעונה שעברה לאליצור רמלה מהליגה הלאומית ובאמצע העונה עבר ללב השרון, שם רשם ממוצעים נאים של 13 נקודות (70 אחוז לשתיים, 31 אחוז לשלוש ו-62 אחוז מהקו), 4 ריבאונדים ו-3.6 אסיסטים ב-25 דקות למשחק.